Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Honnan, milyen jelekből lehet...

Honnan, milyen jelekből lehet azt sejteni egy munkahelyen, hogy el akarnak bocsátani?

Figyelt kérdés
Nyilván olyan a szituáció, hogy feszült a hangulat már elég régóta a munkahelyen, de konkrét utalás még nem történt senki részéről arra vonatkozóan, hogy el akarnának küldeni. Van e azonban mégis olyan "rejtett" jel, amiből mégis lehet következtetni arra, hogy ki akarnak rúgni?

2020. jan. 13. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Nehéz konkrétumokat írni, ez attól függ, hogy mennyire figyelnek oda.


Amikor tömeges elbocsátás volt az egyik helyemen (engem nem érintett), ott úgy jöttek rá, hogy késett a beosztás.


Amikor engem elbocsátottak egy helyről, akkor én nem is láttam jeleket sokáig. Nagyon ügyeltek rá, hogy ne érezzem meg.


Viszont akkor éreztem, hogy lesz valami, amikor FB chat-en egyik ismim mesélte, hogy ugyanoda jön dolgozni, ahova én és abba a pozícióba, ahova én.

2020. jan. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem köszönnek neked, neked kell jellezni, hogy máskor tegyék meg.
2020. jan. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha elkezdenek elbocsátani embereket a közeledből vagy hasonló munkakörökből mint amiben te dolgozol, akkor előbb utóbb rád is sor kerül.

Ha szivárod olyan hír, hogy felszámolják a szervezetedet vagy átalakul.

Ha érzed, hogy nem terveznek veled hosszú távon.

Ha az olyan feladatokat, melyeket hosszú távon kellene vinned próbálják megérdeklődni - hogyan csinálod, mi a módszered, hova mented le az ezzel kapcsolatos infokat stb.

Ezernyi jele lehet, általában lehet sejteni.

2020. jan. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy jó kėrdės!

Vállalatfüggő...


Kis vállalatoknál ahol csak pár ember dolgozik ott onnan lehet tudni ,hogy a kollėgáid olyan lekezelően viccelődnek veled nem igazán avatnak a rėszletekbe (mert már minek) ės semmirevaló feladatokkal látnak el.


Nagy vállalatoknál van hogy semmi hír csak egyszer ,minden ok nėlkül jön az mail ,hogy ,köszönjük a munkáját , ect...

Volt olyan ismerősöm aki rėszleg igazgató pozicióból igy tettek ki minden előjel nėlkül du 4 kor. Ugyhogy poziciótól sem függ a dolog.


Meg van az a dolog mikor hallani hogy nem megy a cėg lėtszámleėpítės rėszlegbezárások összevonások..

2020. jan. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!