Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nektek is volt olyan, hogy a...

Nektek is volt olyan, hogy a munkahelyen valaki rátok förmedt, hogy miért nem köszönsz neki, de arról megfeledkezett, hogy a tiszteletet ki kell érdemelni?

Figyelt kérdés
2020. jan. 12. 08:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%
Nem fordult elo mert ez nem tisztelet kerdes hanem ALAP hogy koszonunk tisztelet foktol fuggetlenul!
2020. jan. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak olyan, hogy azért mert nem kívántam neki jó étvágyat, mikor kajaszünet volt. Holott utáltam az illetőt, mint a s...t. De a köszönés más tészta. Én mindenkinek köszönök, még a legutáltabb kollégának is, ez ugyanis alapdolog, evvel mutatom, hogy nem vagyok tirpák. Mégis milyen elgondolás ez, hogy valakinek ki kell érdemelnie, hogy a másik köszönjön kei?
2020. jan. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
kei=neki
2020. jan. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Előzmény az, hogy már párszor ártott neked.
2020. jan. 12. 08:59
 5/12 anonim ***** válasza:
91%
A tisztelet nem függ össze a köszönéssel. Mindenkinek köszönök, nekem ez csak pár szó. Annak is, akit utálok, max ő nem köszön vissza - ami ismerős környezetben neki gáz.
2020. jan. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
Nem. Én köszönök, mert udvarias vagyok, de attól még megvetem, mint embert, ha féreg. A kettőnek nincs egymáshoz köze.
2020. jan. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Jókat ìrtok, köszi a válaszokat!
2020. jan. 12. 09:04
 8/12 anonim ***** válasza:
4: Eddig nem említetted, az megint más tészta. Ott már nem tiszteletkiérdemlésről van szó.
2020. jan. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Sunshinedoll ***** válasza:
Szerintem az, hogy köszönök egy kollégának nem tisztelet kérdése, hanem gyerekszobáé. Nem vagyok akadékoskodó kis g-cei, hogy a sérelmeim miatt elfeledkezzek arról, hogy nekem is volt :D
2020. jan. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Azt gondolom, hogy nem ez a legfontosabb problèma, mikor sorban mondanak fel a dolgozók.
2020. jan. 12. 10:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!