Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egyes főnökök miért a nonverbá...

Egyes főnökök miért a nonverbális kommunikációt alkalmazzák?

Figyelt kérdés
Pl.a főnöknőm nem mond semmit,de pl.ma is 3x felőröltem a bejáratot és 4x miután elment a könyvelője nem.Megjegyzem utána nem volt olyan piszkos.Van amikor az egész helységet feltörlöm ő járkálja össze és nem szól semmit vagy egész nap olyan és mindegy neki.Ha zavarja valami vagy megkell csinálni mondhatná,elkerülheti valami a figyelmem.Ha meg nincs definiálva mit kell csinálni honnan tudhatnám?Más dolgokkal is volt ez így. Amúgy a könyvelőnek vagy más együttműködési partnernek volt,hogy megmondta mi a gond. Dolgozni meg nem enged mindent.Nehogy majd arra is jöjjenek a tekintetek ha odaállít és meg se mutatta a folyamatot az elejétől a végéig. Nem értem az ilyen viselkedést.
2020. jan. 14. 15:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Egyes emberek ilyenek, mindegy hogy főnök-e. Lehet úgy àll hozzá hogy azért fizet hogy elvégezd a dolgod és azt várja hogy nonstop keresd a feladatot, ne neki kelljen szólni. De bármi is az igazság, ezt vele kéne megbeszélned. Ő is csak egy ember.
2020. jan. 14. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen,igaz vele kellene megbeszélni.Mint mondtam többször is felmosok-bár nem takarítónő munkakörre lettem felvéve. Megszoktam kérdezni kell-e valamit csinálni, elintézni, olyankor az a válasz, hogy nem.Amit meg nem tudok csinálni arra nem ajánlkozom, ha meg kérdezem hogy kell lerázó választ kaptam nem egy alkalommal.
2020. jan. 14. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!