Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A szállítmány biztonsági...

A szállítmány biztonsági operátor állás a Waberers-nél milyen? Mik a feladatok?

Figyelt kérdés
Nagyon kérek mindenkit, hogy normális válaszokat kérek. Köszönöm

#kamion #operátor #Waberer's #szállítmány biztonsági operátor
2020. jan. 15. 15:51
 1/2 anonim ***** válasza:

hát én csak tippelek, de szerintem azok az "éjjelesek". Legalábbis így voltak mindig a telefonban. Ha értékes árut vittem, pl Samsungot, akkor ugye napközben az irányító figyel téged, de lehet még az "éjjelesek" is (akik ilyenkor nappalosak? :D), este meg amikor az irodából hazamennek az éjjelesek figyelik az ilyen szállítmányokat, ha nem kijelölt helyen áll a sofőr felhívják hogy "baj van?" és arrébb küldik, vagy ha tele volt a kijelölt parkoló, és a következőig nem tudtam eljutni akkor szóltam nekik és tudtak róla, hogy sima kúton állok meg ezért meg ezért, vagy ha eleve nem jutottam volna el a kijelölt parkolóig akkor felhívtam őket hogy adjanak valami közelebbit.


Szóval ha tippelnem kellene akkor ez az.

2020. jan. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
És kb. Mennyi lehet a fizetése egy ilyen “éjjelesnek”?
2021. aug. 22. 06:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!