Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha otthagyom a munkahelyet...

Ha otthagyom a munkahelyet van rá esély hogy fél év múlva visszavesznek?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam hogy otthagynám a munkahelyem fél évre.Addig elmennék egy olyan helyre ahol sok lány,nő dolgozik hátha be tudnék csajozni.Már ki is néztem magamnak egy közeli hipermarketet,oda jelentkeznék árufeltöltőnek.Sok lány dolgozik ott és szokott lenni felvétel.Biztos ti is tudjátok hogy társkeresőn nehéz társat találni.Személyesen kell ismerkedni.Legnagyobb eséllyel munkahelyen lehet összejönni kollégával.Sok olyan fiút és lányt ismerek akik munkahelyen jöttek össze.Arra gondoltam egy fél évre odamennék dolgozni,Ha sikerülne becsajozni azért hagynám ott,Ha nem akkor meg azért.És visszajönnék a mostani munkahelyemre dolgozni.Itt is keresek annyit mint egy áruházban,és nyugisabb meló is ez.Csak egy probléma van.Hogy itt nem fogok tudni becsajozni.Tehát ha otthagyom a munkahelyet,lehet még visszaút?Vissza tudok még jönni szerintetek?Vagy inkább ne hagyjam itt a biztos munkahelyem Csak azért,hogy hátha máshol találok barátnőt?Jó munkahelyem van,biztos állásom de attól félek ha itt maradok magányos maradok.
2020. jan. 16. 19:03
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
#9-es ezt a hónapot még ledolgoznám és jövő hónaptól mennék áruházba dolgozni.Nyáron meg visszajönnék a mostani helyemre.
2020. jan. 16. 19:35
 12/22 anonim ***** válasza:
Azok mind kapcsolatban lesznek hidd el, inkább menj ki az életbe mondjuk a hétvégén.
2020. jan. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
80%

Nem jó ötlet!

Inkább munka előtt, vagy után csapd a szelet a abban a boltban a csajoknak. Akinek bejössz, annak vevőként is bejössz, akinek nem, annak kollégaként sem jönnél be.

Egy jó munkahely feladása a legnagyobb marhaság, különösen, mert a csinos eladólányok nem az árufeltöltőkre gerjednek.

2020. jan. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
54%

A 8-as jól mondja! Én sem jönnék össze kollégával, több ok miatt is. Tényleg gáz tud lenni a közös légkör szakítás után, ráadásul sülve-főve együtt lenni?

Nem hiszem, h a munkahelyen múlna! Ha van már kiszemelted ebben az új hipermarketben, akkor valami ürüggyel menj oda a lányhoz, szólítsd le, válts vele pár szót. Úgyis levágod, h szimpatikus vagy-e neki, ha nem is az első alkalommal, de a néhányadik után elhívhatnád egy bambira. Mit veszthetsz ebben az esetben? Semmit! Ha egyből melóhelyet váltassz, azt akkor be is bukhatod! Én nem rizikóznék, mindenhol lehet ismerkedni, csak határozottság és jó beszélőke kell!!!!!


33/N


Ui.: Én a cégembe nem veszek vissza olyat, aki egyszer már kilépett tőlem!

2020. jan. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
56%
tuti hogy nem vesznek vissza
2020. jan. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
61%
Már megint te? Még mindig nem fogtad fel, hogy a munkahely nem flörtölésre való? Menj el bulizni, és szedj ott fel valakit.
2020. jan. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Nincs garancia arra, hogy visszavesznek. Ha találnak valakit aki bedolgozza magát a céghez a távolléted miatt, nem fognak visszavenni.

Tudom, én ezt átéltem. Én nem csajozásból léptem ki, valós családi okai voltak, őszintén elmondtam a kisfőnökömnek, az osztályvezetővel esélyt sem adtak, hogy beszéljek, burkoltan, de érthetően tudtomra adta, hogy nem vár vissza, és sok sikert kívánt a jövőre nézve.

De a te helyed biztos jobb, mint az enyém volt.

2020. jan. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
56%
Nem értem miért kéne otthagynod ezért a munkahelyedet. Kényelmesebb megoldás lenne ha munka idő után boltba mennél vacsorát venni és közbe ismerkedsz. Nem?
2020. jan. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
56%
Roviden: ne csinald. Menj inkabb minden heten el egy vagy több szorakozóhelyre és minden este kérdezz meg 5neked szimpatikus lányt, hogy megiszik-e veled valamit. Fel ev alatt garantaltan nagyobb eselyed van mint egy fix szupermaketben arufeltoltokent not szerezni.
2020. jan. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
Igen,igazatok van.Átgondoltam a dolgot,túl kockázatos.Mert ha a boltban mégsem jövök össze egy lánnyal sem,akkor se barátnő,se jö munkahely.
2020. jan. 16. 22:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!