Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha otthagyom a munkahelyet...

Ha otthagyom a munkahelyet van rá esély hogy fél év múlva visszavesznek?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam hogy otthagynám a munkahelyem fél évre.Addig elmennék egy olyan helyre ahol sok lány,nő dolgozik hátha be tudnék csajozni.Már ki is néztem magamnak egy közeli hipermarketet,oda jelentkeznék árufeltöltőnek.Sok lány dolgozik ott és szokott lenni felvétel.Biztos ti is tudjátok hogy társkeresőn nehéz társat találni.Személyesen kell ismerkedni.Legnagyobb eséllyel munkahelyen lehet összejönni kollégával.Sok olyan fiút és lányt ismerek akik munkahelyen jöttek össze.Arra gondoltam egy fél évre odamennék dolgozni,Ha sikerülne becsajozni azért hagynám ott,Ha nem akkor meg azért.És visszajönnék a mostani munkahelyemre dolgozni.Itt is keresek annyit mint egy áruházban,és nyugisabb meló is ez.Csak egy probléma van.Hogy itt nem fogok tudni becsajozni.Tehát ha otthagyom a munkahelyet,lehet még visszaút?Vissza tudok még jönni szerintetek?Vagy inkább ne hagyjam itt a biztos munkahelyem Csak azért,hogy hátha máshol találok barátnőt?Jó munkahelyem van,biztos állásom de attól félek ha itt maradok magányos maradok.
2020. jan. 16. 19:03
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
De vevőként nehezebb egy boltban dolgozó lányt felszedni mint kollégaként.A vevőt könnyebben lerázzák mint a kollégájukat.
2020. jan. 16. 22:49
 22/22 anonim ***** válasza:
Az árúfeltöltőnek pedig az árút kell pakolnia, a boltvezető nem fogja hagyni, hogy csajozással töltsd az időt.
2020. jan. 16. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!