Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A pizza szakács csak a pizza...

A pizza szakács csak a pizza tésztát csinálja es teszi rá amit kell? Ennyi a dolga?

Figyelt kérdés
2020. jan. 16. 20:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen és gondolom megsüti. De egy forgalmas helyen ahol kapkodni kell és van több mint 50 féle pizza az a "csak ennyi" azért nem olyan kevés munka és odafigyelés
2020. jan. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom :)))
2020. jan. 16. 21:02
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Tésztát készít, feldekorálja, jó eséllyel ő intézi a sütést is, majd csomagolja és leadja. Ennyi a dolga, viszont egyrészt nincsenek sokan, tehát alapból pörögni kell, másrészt csúcsidőben sem szabad hibázni, ami nem kis mentális teher. Ha ezzel elbírsz, vár a szakma.
2020. jan. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen. A pizza az egy olyan étel ami azért lett annak idején feltalálva mert olcsó és könnyű elkészíteni.

Mellesleg kiderült hogy rohadt finom, ezért elnépszerűsödött.


Egy intelligensebb nagycsoportos óvodás vagy kisiskolás össze tudná tenni a maga tempójában. Szóval ha az ettől való félelem az egyedüli ami visszatart egy állástól akkor azt mondom ne félj.

2020. jan. 17. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. Annyival kiegészíteném azért hogy dolgoztam ilyen helyen. És tényleg a nehéz része az ha sok vásárló van és egyedűl vagy bent. Maga a munka nem nehéz. De ha 5 ember munkáját végzed akkor az.

Emellett ugye mindig ott vannak a speciális kérések. Nálunk volt hogy mentőt kellett hívni mert a kollega tett rá olyat amit a vásárló direkt kért hogy ne (heti 6 napi 12 órázott egy ideje a kollega, szóval nagyon hibáztatni sem tudom).


Szóval oda kell figyelni.

2020. jan. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!