Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerelmes vagyok az óvodásom...

Szerelmes vagyok az óvodásom apukájába, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nos, sziasztok! Én egy óvónő vagyok egy kisvárosban. És a csoportomban,lassan 3 éve jár egy tündéri kisfiú! Akaratom ellenére is kedvencemmé vált.


Az ő szülei elváltak, illetve külön nevelik őt, nem voltak házasok. Az anyukájával jó viszonyban vagyok, napi szinten tartjuk a kapcsolatot. Az apukája pedig, felkavart bennem mindent. Iszonyatosan jóképű, régebben volt egy-két személyesebb beszélgetésünk a közösségi oldalon, én abból úgy vettem észre, hogy tetszem neki. Már - már flörtölt velem, mondhatni. És borzasztó, mert neki azóta párkapcsolata van, egy nagyon csinos és szép nővel. Tudom, hogy közel sem vagyok olyan mint ő, tehát nekem esélyem nincs nála valószínű. De amióta ismerem őt, csak rá tudok gondolni. Ami miatt szégyenlem is magam egy kicsit, hiszen férjem van. Ne kövezzetek meg ez miatt, hiszen az érzelmeimnek nem tudok parancsolni. Azóta keresem az alkalmat, hogyan tudnék vele valahogy is pár szót váltani. Szoktam a kisfiúról képeket küldeni neki, hátha elkezdünk beszélgetni. De sajnos ez többnyire nem jön össze. Nyilván a kapcsolata miatt, gondolom! Szörnyű ez az érzés. Ti mit tennétek a helyemben?


2020. jan. 18. 22:31
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
76%
Felhasználod a gyereket, hogy közelebb kerülj az apjához, aki párkapcsolatban él. Te pedig házas vagy. Gyönyörű. Amúgy nem hülye ő sem, levágta már, hogy mit csinálsz, de nem fog nyíltan elküldeni, mert odajár a gyereke, és ezt tartja szem előtt.
2020. jan. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Eléggé szánalmas a kérdés. A kérdező képes tönkre tenni egy gyerekes családos apukát. Szégyeld magad.


34L

2020. jan. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
Nahát micsoda hasonlóság... A mi életünkbe is pont egy hasonló óvónő kavart bele, aki nem mellesleg házas. Komolyan megáll az eszem, hogy milyen pedagógusokra vannak bízva a gyermekeink.
2020. aug. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!