Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt olyan anyuka, aki már...

Van itt olyan anyuka, aki már nem szerelmes a baba apukájába?

Figyelt kérdés
2010. nov. 18. 23:20
 1/6 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..


ezek a szerelmesek.


És van, aki nem az. Pld. aki írja, hogy egyedül neveli, apuka elhagyta, stb.

2010. nov. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Miért lenne? A gyerek nem ölig gond most neki?
2010. nov. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
Szia! Van. Nem kell egyből persze arra gondolni, hogy akkor megromlott a pár viszonya, ha szó szerint vesszük, én sem vagyok úgy szerelmes a páromba, mint a kapcsolatunk elején. Mi 7 éve vagyunk együtt, 1 éve született a babánk, de az az érzés, ha meglátjuk egymást, remeg kezünk-lábunk, nem bírjuk ki egymás nélkül egy percig sem, és folyton szerelmet vallunk egymásnak, már egy pár éve elmúlt. Ez most valami egészen más. Szeretjük egymást, boldogok vagyunk együtt hármasban, és meg tudjuk beszélni a problémákat. Ha erre gondolsz, szerintem sokan vannak így. Minden jót Neked!
2010. nov. 19. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%

Szia!

9 éve lesz hogy együtt vagyunk,és én sem vagyok már szerelmes.Átalakult szeretetté,nagyon erős szeretetté.Nem tudnám nélküle elképzelni az életemet,ő a másik felem,neki pedig én.

2010. nov. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálam hullámzik ez az érzés. Vannak apró mozdulatsi, tettei, dolgok, amiket a fiammal tesz, ezektől ujra szerelmes perceim ,pillanataim vannak. 11 éve vagyunk együtt, fiunk 2 éves, igazi boldogság. Nagyon szereti, ezért őt én méginkább.
2010. nov. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok szerelmes. Ahogy az előző válaszolók is írták, átalakult már valami egészen mássá. Mi 19 éve vagyunk együtt, egy 16 évessel és egy 2 évessel. :) De nem cserélnék semmilyen szerelmes anyukával.
2010. nov. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!