Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerelmes belem a kollegam?

TM9425 kérdése:

Szerelmes belem a kollegam?

Figyelt kérdés
Nagyon figyelmes, segitokesz sokszor er hozzam "veletlenul" ami olyan mint a villamcsapas amit o is eszre vett szerintem, igy belegondolva ez nem most kezdodott a reszerol de valamiert en most vettem ezt eszre ez veletlen vagy igy kellet hogy legyen? Ami bonyolitja a dolgokat h ferjem van 10 eve vagyunk egyutt voltak hullam volgyek de ez ido alatt o az egyetlen aki elbizonytalanitott pedig masok is probalkoztak. Most probalom kerulni a kollegam ami zavarja ot es latom rajta h harakszik ram de nem igazan tudom h kezeljem ezt a helyzetet az eszem es szivem mast mond. Valami otlet hogy kilabajak ebbol a helyzetbol? Elore es koszi

2019. aug. 17. 17:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha elbizonytalanít, akkor gond van a házasságoddal. Hozd rendbe!
2019. aug. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Neked kell eldönteni, hogy mit akarsz. Ésszel, nem szívvel. Valószínűleg eléggé gyakori, hogy hosszabb ideje házasságban élő embereket valami meglegyint, a változatosság szele, ami feloldja az unalmat.

Mit jelent neked a házasságod, a férjed? Van-e gyerek? Szereted a férjedet, vele képzeled el hosszú távon?

Rá kéne jönni arra is, hogy mit akar tőled ez a pasi. Ő független vagy házas? De ha rólad tudja, hogy asszony vagy, akkor mindenesetre nem etikus a közeledése. Kalandot akar, szeretőt, vagy hosszú távú együttélést? Ezt persze nem tudhatod, legfeljebb az őt régebben ismerő többi kolléga: nincs-e olyan híre, hogy szoknyabolond? Meghódít, majd eldob.

Ha a házasságod van annyira jó, hogy nem akarod felrúgni, akkor nem érdemes ilyen munkahelyi légyottokba belemenni. Mellesleg az se kellemes, ha pletykálnak az emberről a munkatársai; ha a férjed fülébe jut, akkor meg aztán végképp.

Ha nem akarsz vele kezdeni, mert nem érdemes, viszont veszélyes, akkor kerüld a találkozást, kerüld a szemkontaktust, kerüld a fizikai közelséget, az arckifejezésed legyen hűvös. Ebből értenie kéne. Ha nem ért, akkor kerek perec szóban is meg lehet neki mondani, hogy legyen szíves ne legyeskedjen körülötted, mert házasságban élsz. Az, hogy ő erre megharagszik, nem szempont. Sőt, inkább negatívum, mert az irányítása alá akar vonni.

2019. aug. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Az az igazsag hogy probalom, helyrehozni sokat is beszelgettunk errol a ferjemmel mondta h megvaltozik figyelmesebb lesz tobbet segit majd, megvaltozik, ezt mar hallottam egy parszor egy ideig oraig jo minden de utana minden vissza all a regi kerekvagasba es en megint egyedul fekszek le mert o inkabb a szamitogepen jatszik hajnalig, vagy epp egesznap fozok megteritek h egyunk egyutt szolok neki es mire jon minden elhul vagy jobb esetben befejezem egyedul es elpakolok. Surun megbant leszol amit o viccesnek talal pedig egyertemuen kimutatom h nem esik jol. Most par napja megbeszeltuk megint most "minden szep es jo" de nem okoz oromet mert mar sokszor volt ilyen. Nem akarom fel adni harcolok az erzesekkel de kezdek elfaradni, ugy erzem nem ismer. 25L
2019. aug. 17. 18:23
 4/13 A kérdező kommentje:
6 eve vagyunk hazasok 10 eve egyutt, nincs gyerek mert a parom nem akar o azt mondja jo igy kettesben, en vagyom ra de nem eroltetem az nem vezet jora ugysem. Majd eljon az ideje. Fontos a hazassagom ezert is kuzdok erte, csak anno nem igy kepzeltem el hogy ennyire egyedul erzem majd magam melette, egyszeruen nincs energiam semmire, nem tudok semminek sem orulni . Jo lenne tul lendulni mar ezen. Az igazsag az h annyi negativum ert az utobbi idobe a hazassagomban h egyszeruen nem tudok orulni a jonak, nem erzek semmit es ez az oruletbe kerget. Nem ertem miert most van ez igy? Mi tortent? Kollegara vissza terve igazabol nem is ismerem, nem tudom ki o lehet h csak meg akart fektetni es kesz, ha nem akkor majd az ido eldonti en kerulom tavabbra is, kapcsolatot ugysem kezdenek mig ferjnel vagyok ennyire tisztelem a parom es magam is. De most inkabb a hazassagomra koncetralok es tenleg bizok benne h minden renbejon.
2019. aug. 17. 18:46
 5/13 anonymousreview60 ***** válasza:

Írd fel a bajokat: 1. Nincs figyelmesség. 2. Van unalom. 3. Te gyereket akarsz, ő nem. (Jó isten! Van még itt kérdésed?). Ezek mennyire változtathatók?

Írd fel az előnyöket! Ezek mennyire maradandók? Ez több mint a másik? Ha igen, maradhatsz. Ha nem, akkor menni kell!

2019. aug. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

A 3. kommented elején már fogalmazgattam magamban, hogy menjetek párterápiára, de ahogy tovább olvastam, és különösen a 4.-nél rájöttem, hogy nem! A biztosítékot az verte ki nálam, hogy ő nem akar gyereket, jól vagytok így kettesben alapon, te meg igen. Senkinek nincs joga meghatározni, hogy neked legyen-e gyereked vagy sem. Ha te akarsz gyereket (és mért ne akarnál), akkor kifejezetten TILOS! ezt a vágyadat beáldozni egy másik embernek, aki viszont nem akar! Nem veheted el önmagad elől az anyaság lehetőségét egy életre azért, mert akivel megesküdtél, nem akar. Mint ahogy természetesen nem is kényszeríthetsz rá senkit, hogy apa legyen, ha ő nem akar. (Mellesleg erről házasságkötés előtt kellett volna egyeztetni, ez abszolút alapkérdés!). Tehát ez önmagában kifejezetten alapos ok arra, hogy szétmenjetek! 25 éves vagy, fiatal, ha még egyáltalán nem lettél volna férjnél, akkor se lennél elkésve még jópár évig. Ugyanolyan esélyekkel indulsz a társkeresésben, mint hajadonon. 19 évesen elsietted a házasságot, beleszaladtál akkor, amikor még gyerek voltál. Egyáltalán miért került sor a házasságkötésre? EGyüttjáráskor még egészen más ember volt?

A másik ugyanilyen nyomós ok, hogy te kifejezetten boldogtalan vagy (ne várd meg, amíg még depressziósabb leszel!), a férjed téged nem becsül, nem vagy számára szempont, nincs közös életetek. Az, hogy gúnyt űzzön belőled úgy, hogy te nem értékeled humorként azt, ami őt szórakoztatja, nem elfogadható. Az ígérgetés nulla, az csak lerázás. Aki komolyan gondolja, az nem ígér, hanem cselekedett, már, múlt időben.

Úgyhogy nincs, ami mellette tartson; amíg nincs gyerek, nincs nyomós ok egy szenvedésteli házasság fenntartására. Talán nem véletlen, hogy épp most feltűnt neked a kollégád flörtölése.

2019. aug. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Kijavitom magam nem hogy nem akar egyaltalan gyereket csak a kozeljovoben nem szeretne en meg vagyok ra de nem eroltetem, de amugy igy belegondolva lehet nem is veletlen h ez igy van az elmult par honap utan en is inkabb halasztanam a gyerek temat foleg h ilyen gondok vannak, nem szeretnem a gyermekemet szenvedni latni. 15 eves voltam mikor megismertem o 18 igazi szerelmes sztori verseket irt sokat beszelgettunk kedves figyelmes volt mindig tudta h kedveskedjen, szuleivel egesz csaladjaval nagyon jol kijovok szeretem oket. Teljesen mas volt mint most. Most elfelejti a szulinapom, hazassagi evfordulonk nem lep meg semmivel, ha elmegyunk vasarolni es latja h nezem a viragokat veszunk de az nem olyan mint mikor csak ugy eszebe jutok es meglep, engem nem erdekel a penz nem is vonzott soha az nem boldogit nem ezert szerettem bele, az anyagiakat megteremtjuk egyutt es kesz en ebben hiszek. Egyszeruen megremit ez a helyzet 10 ev rengeteg ido. Ezzel a fejjel tuti h nem menntem vola ferjhez, belatom gyors volt.a rozsaszin kod elvakit. De igy tanul az ember. Akinek meselem hogy ismerkedtunk meg es milyen reg egyutt vagyunk es meg nincs gyerek furcsan nez hogy ez meg hogy lehet? Lehet nem veletlen, minden esetre en varok egy kicsit meg kivancsi vagyok meddig tart ez a "jobb allapott" mennyire gondoja komolyan. De eldontottem ha minden kezdodik majd elorol jobb lesz kullon,mert ez nem allapot.
2019. aug. 17. 19:47
 8/13 anonim ***** válasza:

Ne várjál egy kicsit, ne húzd az időt, ne szalassz el esetleg pont azalatt beköszöntő lehetőségeket: nem lesz jobb! Őszintén: mitől lenne? A valóság az az, ami most van. Nem az, ami a lila köd alatt volt.

Mellesleg minőségi szex van köztetek? Mert én simán el tudom képzelni, hogy rajtad kívül más nő is van az életében. A szex ugyanis egy intim dolog, olyannal csinálja normál esetben az ember, akit szeret. Téged pedig a férjed nem szeret.

2019. aug. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Van sex, nem minden nap ugy egy heten 3x, 4x azt nem mondanam hogy minosegi inkabb h van es kesz, ez sem volt am mindig igy. Nemhiszem h van mas no, nem marad ki ithonrol vagy nem jar el kullonosebben, de kitudja manapsag mindent meg lehet oldani.
2019. aug. 17. 20:45
 10/13 anonim ***** válasza:
Kollégád miben más, mint a férjed? Mi az, ami megfogott benne? Milyen hiány az, amit benne látsz?
2019. szept. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!