Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha valaki depressziós azt a...

Ha valaki depressziós azt a kollégái nem szeretik? El szeretnék távolítani a munkahelyről?

Figyelt kérdés
2020. jan. 20. 10:29
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

10


Imádom az olyan embertípusokat/kollégákat akik “intézkednek” a főnöknél

2020. jan. 20. 13:13
 12/16 anonim ***** válasza:
Imádhatsz nem zavar. Nem fogom elviselni, hogy 5 napból 5 napon át hallgassam valaki sirámait és sóhajtozását. Azt meg végképpen nem fogom elviselni, hogyha valaki az elvárt minimumot éppen teljesíti és engem is lehúz magával vagy több munkát csinál nekem. Lehet, hogy ezek neked beleférnek de nekem biztosan nem.
2020. jan. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:

Aham tehát mindig a másikban keresed a hibát és sosem magadban. Nem baj, az emberek 95%-a ilyen.

Nem te vagy túl érzékeny/ érzéketlen amiért nem tudsz együttérezni mással, hanem ő a hibás mert szenved.

2020. jan. 20. 14:51
 14/16 anonim ***** válasza:
Nehéz ezt megválaszolni. Aki nem annyira rózsásan látja a világot, azzal távolságtartóak, az tuti.
2020. jan. 20. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

14


Igen, megfigyeltem akik rózsaszínben látják a világot azok a legnépszerűbbek. Akik soha semmiért nem panaszkodnak, minden jól van úgy nekik ahogy van.


Gondolom az ilyen idomított személyek a legkívánatosabbak is például a vezetőség szemében.

2020. jan. 20. 18:51
 16/16 anonim ***** válasza:
Nem biztos, hogy mindenkit szidnod kell, lehetne inkább változtatni, hogy kedveljenek.
2020. jan. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!