Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a véleményetek az ilyen...

Mi a véleményetek az ilyen munkahelyi kommunikációról? Érdemes ilyen helyen maradni, ahol így beszélnek az emberrel?

Figyelt kérdés
[link]
2020. jan. 21. 01:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
96%
Oké, nem a legszebb, nem a leghivatalosabb, de szerintem igaza van és teljesen korrekt. Durva, hogy mennyi ember igénytelen ilyen téren. Nekem is volt már olyan munkatársam, akinek úgy kellett szólni, hogy vegye már ki az egy hónapja a szekrényében rohadó szendvicsét, mert bűzlik tőle az egész öltöző... És az is zavaró, amikor valaki minden apró vackával telepakolja az egészet helyiséget.
2020. jan. 21. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
97%
Igaza van
2020. jan. 21. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
97%

Igaza van. Gondolom már többször kérte, hogy rakjanak rendet.

Aki csak az ilyen beszédből ért, ahhoz így is beszélnek.

2020. jan. 21. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
12%

Szerintem vicces hogy ilyenen igy kiakad vki hogy ez a legnagyobb gondja.

Egye fene rend lenne, legyen jo kedve.


En olyan dönökön akadtam màr ki aki azzal moszerolta a ffiakat hogy kötelezö ülve pisilniük miközben tiszta volt a wc mindig (közös mosdo volt)es alig volt pàr ffi. Hogyan erezheti egy fönök azt hogy teljes privat szfèraba joga van beleszolni? Söt nem akart reggeli/tizorai szünetet adni csak a dèlit igy nekem muszaj volt a wc ben ennem mert majdnem elajultam nem egyszer a reggeli ehgyomri melo miatt, es annyiszor követett hova megyek miert nem dolgozom hogy gyors magamra kellett zarni a wc ajtot, màs meg be akart sugni szinten elcsipni hogy miben santikalok- a fönök csicskài- csoda hogy nem tett fel oda kamerat.

Sokmindenben voltak tulkapàsai amikor màr a munkamban akadalyozott a terrorjaval, felmondtam es neki allt perrel fenyegetözni.

A kerdesben levö fönök ehhez kepest poenbomba hogy egy öltözön kattog, hogy ez a legnagyobb baja.

2020. jan. 21. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
0%
*fönökön
2020. jan. 21. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
28%

Folyt.

Es a ffi kollegak meghumyaszkodva mint egy kutya belementek abba hogy ülve kell pisilniük. Csak lestem hogy ezek ekkor barmok??

2020. jan. 21. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
97%

Teljesen korrekt. Aki annyira értetlen, hogy arra nem képes, hogy egy nadrágot a szekrénybe rakjon, az valószínűleg másfajta beszédből nem ért.

És a legrosszbb, hogy ez egy étteremben zajlik. Ilyen igénytelen embereket engednek nyúlkálni a másik kajájához. Mondjuk a burger king felvette dolgozni a szomszédomat is, aki 3 méterről bűzlik már, szóval nem tudom miért lepődök meg ilyesmin.


Azért az az ember is érdekes, aki a mocskos wc-ben zabál ahelyett, hogy 5 perccel elöbb felkelne és otthon szépen megreggelizne.

2020. jan. 21. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
73%
Megérdemlitek.
2020. jan. 21. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
96%
Tehát a Burger King :D
2020. jan. 21. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
0%
Miert a lepont? Senki nem akadt ki rajta es irtàk hohy igaza is van. En sem irtam màst.
2020. jan. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!