Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a véleményetek az ilyen...

Mi a véleményetek az ilyen munkahelyi kommunikációról? Érdemes ilyen helyen maradni, ahol így beszélnek az emberrel?

Figyelt kérdés
[link]
2020. jan. 21. 01:06
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
95%
Korrekt, én is hasonlón gondolkozok, miután már hónapok óta eredménytelenül tépem a számat egy hasonló kaliberű probléma miatt.
2020. jan. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
88%

Igaza van.


Nálunk azért kellet gyűlést összehivni hogy a takaritőnő sirva elmondja hogy hogyan kell használni a Wc kefét....ha nem dolgoztam volna ott nem hittem volna el hogy milyen igénytelen gusztustalan emberek vannak.Ja,és nők.

2020. jan. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
96%
:-DDDD. Háááttt..kisssé nyers,de tuti, hogy nem először szólt.
2020. jan. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
95%

Abszolút igaza van. Nekem is van, hogy elgurul a gyógyszerem az öltözőink állapota miatt.

Mindenkinek megvan a maga szekrénye, amit kulcsra zárhat és engem abszolút nem érdekel milyen rendet tartanak benne, de a közös tereken adják már meg egymásnak és a vezetőjüknek is a tiszteletet azzal, hogy nem hányják tele azokat minden sz*rral. Minden igény teljesítve lett a szekrények milyenségétől kezdve a törölköző akasztóig és a cipő tárolókig. Azért vannak, hogy használják őket.


A környezetre való igényesség mellett az ÁNTSZ is rendszeres látogató nálunk, nem tűrik, ha bűzlő disznóólba érkeznek. Ha a cipők szét vannak dobálva, az első kérdésük, hogy honnan tudják az emberek, melyik kié? Hogy nem esnek át ezeken?

Ezen felül a vezetőség ugyanúgy számonkéri a helyi közvetlen vezetőt is a kupiért, akkor is ha ő nem használja egyébként sosem az öltözőt. Gondolom volt már hasonlóban része az illetőnek és sokadszor kérte a rendrakást, ezért gurult el a gyógyszer. Nem biztos, hogy a legszebb forma, de teljesen igaza van. És bizony ha más stílusban nem értik meg, akkor ez van.

2020. jan. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
46%

"Érdemes ilyen helyen maradni, ahol így beszélnek az emberrel?"


Sztem még sok mindenért nem érdemes ilyen helyen dolgozni.

2020. jan. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
91%

Nem szép a megfogalmazás, de gondolom már nem először szólt hiába, és emiatt lett ideges.

Felnőtt emberekre normális esetben rá sem kellene szólni, maguktól kellene, hogy legyen bennük annyi igényesség, hogy nem hagyják szanaszét a holmijukat! Sajnos a saját munkahelyemen is tapasztalom, hogy egyesek olyan gusztustalanul trehányak, hogy az valami borzalom! Az egyik a mosatlan kajásdobozt ott tárolja az íróasztalán napok óta, már lassan új élet fejlődik benne. A másik meg a hivatalos dokumentumok tetején kajál, összekávézza a többi munkatárs bérjegyzékét, stb... Ha magasabb pozícióban lennék, már én is kioktattam volna mindenkit! Sőt, ha lenne beleszólásom, fel sem vennék ilyen embereket dolgozni. Aki a környezetére nem igényes, az a munkájára sem az, és ez sajnos meg is látszik!

2020. jan. 22. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
63%
Mindenben igaza van. Kivéve abban hogy lesz egy heti felelős vagy mi és az viszi majd el a balhét. Ez nem tetszik. Ő a főnök, nevelje meg az alkalmazottait. Ne tőlem várja el hogy neveljem őket. Ez miatt szerintem ki is lépnék mert ez nagyon nem tetszik, a többiben igaza van.
2020. jan. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 Akis_hamis válasza:
50%

Én csak azt nem értem, hogy nincs annyi intelligenciája a "főnöknek", hogy ezt normálisan közölje, mondjuk személyesen? A helyesírási hibák tömege is elárul valamit erről a kedves emberről. Egy biztos, nem a kvalitásai miatt lett vezető.

A főnök nem csak attól főnök, hogy káromkodni tud, meg leb..aszni. Érdekes, nekem sosem kellett ilyen eszközökhöz nyúlom, mégis mindenki tette a dolgát.

2020. jan. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Abszolút korrekt és igaza van. Sok munkatárssal akadt mar össze a bajszunk, mert nem tartott maga után rendet az öltözőben...

Kis 5fős ceg vagyunk, relatív egyszerű kideríteni, ki hogy haggya ott az öltözőt, aki nem felel meg az idényeinknek, azt hamar kiutáljuk.

Volt olyan igénytelen szardarab, aki azért számolt le, mert mint megfogalmazta, alja munkára kényszerítjük...

Pedig mi csak megkértük, hogy szarás után használja azt a rohadt wc kefét...

2020. febr. 6. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
#18 honnan tudod, hogy ez nem a 40edik felszólítása volt, végső idegességében?
2020. febr. 6. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!