Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Új munkahelyi félelem ellen...

Új munkahelyi félelem ellen ötletek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Pár hónapja munkanélküli vagyok, mert suliból el kellett jönnöm és nehezen találok munkát. Amikor találok egyet ugye, akkor meg az van, hogy vagy lemondom mert nem merek elindulni itthonról, vagy érzem, hogy nem bírnám a tempót és elrontok dolgokat. Pedig nagyon szeretnék már dolgozni, keresni pénzt és azon venni dolgokat. Elhatároztam magamban, ha sikerülne legyőznöm ezt a félelmet, és találnék egy jó helyet és sikerülne legalább 2 hónapot kihúznom, vennék magamnak egy új telefont amit kinéztem. Szerintetek sikerülni fog majd ha találok egy munkát? Mert most már ott tartok, hogy bármi legyen az elvállalom. Csak ha hívnak akkor kellene magabiztosnak lennem, és nem dadogni. Meg ugye az interjú. Ahol voltam eddig ott pár perces volt. És inkább ők beszéltek mint én ami jó :D.De akkor is izgulok miatta. Ajánlanátok valamit, hogyan kezdjek magabiztosan dolgozni? Másnak hogy ment aki hasonló helyzetben van? Eléggé rosszul érzem magam, hogy lemondtam a megbeszélt munkát, de megijedtem. Viszont nagyon kellene a pénz. Meg az, hogy ne legyek itthon minden nap. :(. 22l vagyok és eléggé félek az emberektől, meg az új helyzetektől. Árufeltöltős munkákat keresek, tudom nem pont praktikus nekem, de mégis van tapasztalatom benne és ez a biztos munka. Hátha találok majd, de addig is kéne önbizalom.

2020. jan. 9. 18:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy te allandoan szorongasz, mindentol?

Lehet, hogy az alap problemad a szorongas.

2020. jan. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, elfelejtettem írni, ez is van nekem sajnos szorongás, félelem mindentől kb. új emberek, új főnök, új hely :( tudom meg kell szokni de nehéz.
2020. jan. 9. 19:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Velem teljesen ugyan ez a helyzet. Otthon élek már fél éve, mert abbahagytam a sulit, különböző okok miatt, de majd szeretném folytatni. Viszont nagyon szeretnék elköltözni itthonról és munkát találni, önellátó lenni de nagyon félek a kudarctól. Ha látok is egy jó lakást vagy álláshírdetést lebeszélem magam a jelentkezésről, pedig nagyon szeretném. A szorongás nekem is egy nagy problémám, és túlgondolok mindent, minden kis apró részleten aggódom. Miből fogom fizetni? Boldog leszek-e? Tetszeni fog_e? Mi van ha nem találok állást, mi van ha lebetegszem stbstb....... Ezer kifogást tudok találni magamban. Viszont elhatároztam hogy ha látok valamit ami tetszik csak beadom az önéletrajzom vagy jelentkezek a lakáshírdetésre gondolkodás nélkül és ennyi. Néha kockáztatni kell a boldogásg miatt ha tényleg ezt akarod. Muszáj, mert különben nem fogsz előre haladni. Azóta már be is adtam pár helyre illetve lakáshírdetésekre is írtam, szóval az én tanácsom csak az, hogy CSINÁLD ÉS NE GONDOLD TÚL. 20 éves vagyok és teljesen átérzem a problémád velem ugyan ez van. De túl kell ezen lendülni, bele kell vinni magad ilyen szitukba mert csak úgy fogsz tudni kijönni ebből a szorongásból. Szarj le mindnet ne aggódj a problémákon, ne izgulj az állásinterjú miatt, add önmagad, és max nem sikrül, de MEGPRÓBÁLTAD. És az már egy hatalmas lépés, azzal semmit sem veszíthetsz. Zárd ki a rossz gondolatokat és az aggódást, ha már csak egy kicsit is elkezdesz szorongani mondd magadnak, hogy nem és nem nem fogok ilyeneken aggódni, pozitív vagyok és menni fog. HAJRÁ és sok sikert én szurkolok!
2020. febr. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!