Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tudtok olyan valós munkát...

Tudtok olyan valós munkát mondani amit egy olyan ember csinálhatna aki nem szeret társaságban lenni?

Figyelt kérdés

Valami létező munkára gondolok, tehát nem kivitelezhető, hogy a világ végén neveljek lovakat.

Antiszociális vagyok, kezdek kiégni attól, hogy másokkal kell munka közben foglalkoznom pedig még csak 26 vagyok. Valami csendes nyugis munka, ahol nincs nagy felelősség és stressz.



2020. jan. 22. 22:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Ejjeli őr pl
2020. jan. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Mérnök vagyok így nem zavar ha szellemi munkáról lenne szó vagy esetleg képezi kellene magamat hozzá.
2020. jan. 22. 22:53
 3/14 anonim ***** válasza:
Sofőr vagy kamionos, portás, éjjeli őr, vagy otthonról végezhető munka, ez kötetlen és sokféle lehet(pl. ha programozó vagy).
2020. jan. 22. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
érdekel
2020. jan. 22. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Könyvtáros
2020. jan. 23. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Korrepetitor (max. 1 emberrel foglalkozol egyszerre, a tudásodat is továbbadod), fordító, tervező, darukezelő.
2020. jan. 23. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Pont azért kezdesz kiégni mert nem vesz körül épitő, támogató csapat. Ne menekülj, keresd a jó közösséget.
2020. jan. 23. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Egy introvertáltnak a jó közösség is kimerítő :D

Megértelek kérdező...


Mérnökként milyen lehetőségeid vannak amúgy? Mert azért vannak olyanok, amikben ugyan emberek között kell dolgozni, de ugyanakkor felrakhatsz egy fejhallgatót, és totál kizárhatod őket, míg te szépen elvagy magadban a feladatoddal a gép előtt.

2020. jan. 23. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Haverom épületgépész,otthom vari a billentyűzetet.

Nagy ritkán találkozik ügyfelekkel amikor:odamegy,felmér. Minden más online megy.

Mondjuk ez saját céggel kivitelezhető. Máshol van iroda,aminugye nálad nen pálya.


Illezve olyan melót keress ami "home office"-ban nyomható,vagy táv munkát.

2020. jan. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

#8 nem igazán tudom, pontosan milyen lehetőségekre gondolsz.

#9 örülnék ha home officeban dolgozhatnék itthon csak erre még nem találtam semmi lehetőséget.

2020. jan. 23. 22:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!