Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha felhivok egy gyarat ahol...

Ha felhivok egy gyarat ahol sok ember dolgozik es sokfele munka van es mondom hogy szeretnek betanitott munkara jelentkezni akkor mit fognak mondani nekem? Lehet mar hetfon mehetek is? Vagy probamunka van?

Figyelt kérdés
ugy felek egyenlore felhivni se merem. mi fog tortenni??? tapasztalt emberek valasza erdekelne

2016. nov. 4. 11:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Van felvétel és egy hirdetést hívsz fel, vagy egy random gyárat akarsz felhívni?
2016. nov. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Az ritka, amikor a gyárak direktbe keresnek embereket. Mos az a trend, hogy van egy külső HR cég akivel leszerződnek és ők keresnek embereket. Tehát közvetlen a gyárba nincs felvétel és nem is foglalkoznak vele.

Ha csak nem láttál valahol hirdetést.

De ez is változó, mert ha betanítást vagy speciális felkészülést igényel, akkor lesz felvételi. Tehát nem azonnal kezdesz.

Ha a munka semmi extra és nagy a munkaerő hiány, akkor lehet, hogy már hétfőn behívnak dolgozni.

2016. nov. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%
Mi mondjuk meg, hogy mit fog mondani az ember a telefon másik oldalán? Te hülye vagy? Hívd fel ba*meg és kiderül.
2016. nov. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak akkor derül ki, ha felhívod. Ezeket a telefonban kell megkérdezni, mi nem tudhatjuk, melyik gyár hogyan vesz fel dolgozókat, mindenhol más.

Azért érdemes ott próbálkozni, ahová eleve dolgozókat keresnek.

2016. nov. 4. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
De nyugodtan besétálhatsz egy ipari parkba és egyesével besétálhatsz minden recepcióra kérni egy jelentkezési lapot. Én mindig így csináltam és 1 hétnél tovább sosem kellett várnom mire valahonnan visszahívnak.
2016. nov. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
És valóban külsős munkaerőkölcsönzők intézik ezt mindenhol, mert így fél évig nem kell ugyanazt a bért biztosítaniuk mint a saját munkásnak, a juttatások sem járnak, és ha megszabadulnak a próbaidő alatt a dolgozótól (ahogy a betanítottaktól szokás), akkor nincs papírmunka velük, csak felvesznek egy újabb kölcsönzött rabszolgát. Közvetlenül nem fognak felvenni gyárba.
2016. nov. 4. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Mitől félsz egy telefonhívásnál? Hogy nemet mondanak? Mert ez lenne a legkomolyabb következmény. Ha így lenne, szépen leteszed a telefont és tovább lépsz.
2016. nov. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
a gyarnak a honlapjan vagyok es itt a teloszam es gondoltam felhivom. szoval itt nincs munkakozvetito akkor lehet nincs is ertelme felhivni?
2016. nov. 4. 12:05
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi idő alatt tíz gyárat felhívhattál volna.
2016. nov. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
81%

ilyen hozzáállással már mehetsz is a híd alá..

a munka általában nem talál rád, neked kell keresni. első körben nézz hirdetéseket,hogy nem -e keresnek embert abba a gyárba. ha nem találsz ilyet akkor meg hívd fel és kérdezz rá,hogy van -e felvétel.

nem tudom milyen gyár,de ha lesz is felvétel ez nem úgy megy szerintem,hogy hétfőtől már mehetsz is. szokott lenni teszt írás előtte, orvosi alkalmassági stb.. de ez gyártól függ. ha élelmiszeripari akkor tuti lesz előtte valamilyen tájékoztató,hogy mi merre.

2016. nov. 4. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!