Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen időpontban "érdemes"...

Milyen időpontban "érdemes" állásinterjúra menni?

Figyelt kérdés

Az érdemes szót átvitt értelemben gondoltam.

Inkább tapasztalatokra, észrevételekre vagyok kíváncsi, hogy szerintetek a hét melyik napja a legjobb, legalkamasabb, legszerencsésebb időpont egy sikeres állásinterjúhoz?

Vagy ezek mind függetlenek ettől?

A Hétfő reggel mennyire jó?


2020. jan. 24. 11:18
 1/9 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem egyszerűen az a legjobb, amikor te "elemedben érzed magad". Én önként nem mennék reggel, mert nem vagyok korai típus, mások meg reggel pörögnek igazán és délutánra leeresztenek.
2020. jan. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm.

Igazából Hétfő reggelre kaptam időpontot és kicsit furcsállottam, mert eddig nem volt ilyenre példa.

Mentem már reggelre, de sosem Hétfőn és sajnos nem sikerültek :(.

2020. jan. 24. 11:30
 3/9 anonim ***** válasza:
56%
Szerintem nem ettol fugg, de a kedd reggelt olvastam egyszer, mivel hetfon nyugosek az interjuztatok a hetkezdes miatt, kedden reggel mar idealis, ha az elsok kozott vagy akkor meg nincsen lefarasztva a hr-es a sok hulye miatt.
2020. jan. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Én is ezt olvastam :)

Hogy Hétfőn még mindenki rohan, fáradt, kapkod, stb. De szerintem sem ettől függ.

2020. jan. 24. 11:42
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt olvastam valahol, hogy a nap első és utolsó jelöltjére emlékeznek leginkább, úgyhogy ez jó is lehet. Amúgy a bioritmusodra figyelj, ha mondjuk nehezen ébredsz, akkor inkább későbbre próbáld tenni az időpontot.
2020. jan. 24. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem jobb reggel. Egyrészt túl vagy rajta. Nem fogsz egész nap ezen agyalni. Másrészt az interjúztatók is frissek, nem te vagy aznap az ezredik feladat, amivel foglalkozniuk kell.
2020. jan. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Függ a másik fél programjaitól, általában ők határozzák meg, de ha nem jó, akkor szólni kell, hogy változtassatok. Én a szerda, csütörtökre szavazok a tapasztalataim alapján, mert se nem kora, se nem késő. Időpontra vonatkozóan 9-10h., vagy du. 14h.
2020. jan. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A péntek, akkor kicsit nyugodtabbak a kedélyek, lelkiekben már mindenki a hétvégében él, hétfőn viszont még ott van mindenkiben a hét kezdete.
2020. jan. 24. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem ezen fog múlni, hanem, hogy az interjún a szakmai interjúztató (leendő főnök pl) éppen milyen hangulatban van.

Lehet bármilyen nap, ha éppen ezer meg egy dolga lenne és siet, vagy éppen rossz napja van.

Ezekre nem tudsz hatással lenni. Szerintem alapvetően célszerű elfogadni az időpontot, amit a HR-es felajánl, mert azt valószínűleg úgy tette, hogy egyeztetett a résztvevőkkel

2020. jan. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!