Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Belemennétek abba ha az...

Belemennétek abba ha az állásotokkal zsarolnak hogy átjelentenek minimálba és zsebbe kapjátok a többit? Ugyanannyit kaptok végső soron mint eddig

Figyelt kérdés

Belemennétek ebbe ha az állás a tét? Eddig kaptam nettó 170-et, ezután is ennyit kapok majd, de eddig ezt fehéren full bejelentve kaptam ezután minimálra leszek jelentve és a többit zsebbe kapom. A vége ugyanúgy 170.

Ha nem megyek bele elküldenek.

Belemennétek?


2020. jan. 25. 09:56
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
91%
Nem mennék bele, mert a jövőbeli nyugdíjam nem mindegy mennyi lesz. Nem akarok butaságot mondani, de úgy tudom hogy ainek magasabb a fizetése, annak magasabb nyugdíj is jár majd. Vagy rosszul tudom?
2020. jan. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 A kérdező kommentje:

"annak magasabb nyugdíj is jár majd"


Te komolyan azt hiszed hogy 30-40 év múlva mikor én nyugdíjas leszek még lesz nyugdíj??

2020. jan. 25. 10:02
 3/47 anonim ***** válasza:
100%

Az is unalmas már, hogy "úgysem lesz nyugdíj" Mert honnan tudod? Jövőbelátó vagy? Esetleg nagy gazdasági szakember? Kètlem,hogy az lennél, ha ennyit nem tudsz eldönteni mennyiért dolgozz.

Akkor legyünk mindig negatívak, mint az itteni emberek 90%-a, ne bìzzunk semmiben, ne is dolgozzunk.. úgysem lesz nyugdíj. Üljünk otthon és várjuk, hogy leteljen a 30-40 év.

Egyébként neked mit szàmít hova kapod a pénzt ha szerinted úgysem lesz nyugdíj. Nem mindegy?

2020. jan. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 A kérdező kommentje:

"Nem mindegy?"


Nagyon jól eltaláltad a dilemmámat!

Egy dolog miatt gáz ez a zsebbe fizetés: a leendő nyugdíj miatt.

De mivel nyugdíj addigra úgyse lesz rég összeomlik ez az egész szar, így ez nem szempont igazából.


Így kérdés van-e hátránya valós hátránya a minimálba átjelentésnek?

Így hitelt biztos nem kapok na de az jobb is még a végén felvennék na így biztos nem veszek fel. Nekem jobb igazából.

2020. jan. 25. 10:24
 5/47 A kérdező kommentje:

", ne is dolgozzunk.. úgysem lesz nyugdíj. „


Ja és (te írtad nem én!!) te azért dolgozol mert majdan TALÁN (de csak talán) lesz nyugdíj?

20-30-40 akárhány évesen talán azért keccsölsz naponta mert majd valamikor 70 éves korod utén kapsz majd némi alamizsnát állam bácsitól? Ez a napi motivációd a munkára?


Mert sanszosan egyébként a nyugger kort meg sem éled!

2020. jan. 25. 10:29
 6/47 anonim ***** válasza:
61%
Maradnék, amíg nem találok másikat.
2020. jan. 25. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
88%

Amit zsebbe kapsz arra semmi garanciád nincs.

Majd kezdődik, hogy nincs pénz, rossz hónap volt, stb. Aztán elérik, hogy folyamatosan tartoznak neked, behajtani nem tudod, ha felmondanál bukod ezt a pénzt.

Nyugdíj, hitel stb pedig már fent leírva.

2020. jan. 25. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 A kérdező kommentje:

"


Amit zsebbe kapsz arra semmi garanciád nincs."ú



Arra annyi gari azért van, hogy olyan eszközökkel dolgozom, hogy ha nem fizet ki rendesen egy ilyen eszközt felkapok hazaviszem és az 3x anynit ér mint amit nem ad oda.


Volt már rá példa, hogy nem jött meg a bér már 1 hete, felkaptam egy gépet és mondtam ez addig nálam lesz amíg nincs bér. Még aznap lett bér.

2020. jan. 25. 10:40
 9/47 anonim ***** válasza:
48%
Jelentsd fel a piklákba, de azért legyen nálad egyértelmű bizonyíték, mondjuk hsnganyag. Aztán meg menj onnan
2020. jan. 25. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
74%
Aha, gondolod abból te jössz ki jól ha elkezded a simlis munkaadódat meglopni, meg zsarolni. Ennyire ne élj már álomvilágban...
2020. jan. 25. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!