Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mennyit dolgozhatok diákmunkás...

Mennyit dolgozhatok diákmunkásként?

Figyelt kérdés

Olvastam,hogy heti 40 ora,napi 8 ora max,de ez a fiatal munkavallalokra vonatkozik,en 20 eves vagyok

Melodiaknal is vannak olyan allasol meghirdetve,hogy 8-10-12 orat,meg ejszaka is.



2020. jan. 27. 09:31
 1/5 anonim ***** válasza:

15-től engedéllyel napi 4-6 óra mert az volt a törvényes.

18-tól akár 24-et is csak 12ment a jelenlétibe majd másik nap is és kaptam pihenöt meg eggyezés szerint . És persze 18-órától emelt orabérrel. Erre leginkább raktárakban volt esélyem.

Nekem kellett a pénz számlákra és anyukámra ugyhogy muszáj volt trükközni. Nem kell reklámozni és mindenki jol jár csak valakinek muszáj a pénz nem fényes anyagi helyzetben. Szóval ha valakinek csak zsebpénz vagy sima álomra gyüjtés vsgy takarékosság a cél törvényes keretek közt dolgozik. De adiákhitelesek is sokat dolgoztak velem 2-3x tulorában.

Már nem diákmelózom rendes állásom van.

2020. jan. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
a lenyeg az lenne,hogy nem akarnak 12 orat engedni,mert tuloranak minosul,de barhol olvasom,ez a 18 alattiakra vonatkozik,18 felett lehet 12 oraznom?
2020. jan. 27. 09:46
 3/5 A kérdező kommentje:
#1,en 2 napot 12 oraznek,az 24 ora,jelenletibe 8-8-8 kerulne 3 napra,nem ciganykodtam le,ugyan annyit voltam bent,igy csak egyszerubb lenne nekem
2020. jan. 27. 09:47
 4/5 A kérdező kommentje:
engem a hivatalos torveny erdekelne errol,mert sehol sem talalom,csak a fiatalokra vonatkozot
2020. jan. 27. 09:53
 5/5 anonim ***** válasza:
18 éves kor fölött a rendes óraszámokat használják szóval így nyugodtan elvállalhatsz egy 12 órás éjjeli műszakot, nem lesz baj.
2020. jan. 28. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!