Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a véleményetek egy olyan...

Mi a véleményetek egy olyan munkatársról aki protekcióval került be és ezt el is mondja a segg barma és még a fizetésével is dicsekszik?

Figyelt kérdés

Műkörmös szolis dísztyúk, aki rihegve röhögve adja elő. Hogy ő a főnök testvérének a lánya, azért kerülhetett be a céghez. A munkaköre jogszabályilag adott végzettségez között (felsőfok diploma), neki az nincs, de még érettségije sincs (mondja röhögve). Neki az se kell anélkül is lám van állás, de mások csak rohadjanak egyetemen ő aztán nem. Minek, még a középisk-ból is kibukott (ő mondja).


És a fizu? Rihegés-röhögés. Hát többet keres mint itt bárki pedig az a szokás, hogy alap fizetéssel bekerülnek ide, és aztán ha teljesítenek, lépnek előre a fizetésben. Hát ő nem. Ő egyből laza 300.000-as nettóval került be + cafeteria.


Cafeteria: most vették el pár hónapja mindenkitől, anyagi nehézségre hivatkozva. Hát tőle nem vették el, ő most kapta meg. Érdekes?



Referencia: szóba se állnak senkivel ref + gyakorlat nélkül. Hát neki semmije sincs, nem dolgozott még sehol. És mégis felvették. És még büszke is rá a barma.



Nyelvtudás: semmi.



Bejárás: hát egy-két nap egy héten. Munkaidő: heti 5 nap. A többi napon hol van? Valahol. Nem jön. Szabin van? nem. Beteg? Nem. Egyszerűen és mezeien nem jön, de a hivatalos munkaidő nyilvántartás szerint ott van minden nap. „Valaki” (=főnök) gondsokodik róla hogy a neve ott leygen naponta.


Mást 10 perc késésért ki akarnak rúgni.



Szóval summa summarum ott egy ember akinek se végzettsége se nyelvtudása se semmije noha jogszabály írja elő a végzettséget, be se jár, fizu a plafonon-és a barma akkora segg hogy rihegve röhögve adja elő és büszke rá.


2020. jan. 27. 12:15
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
Inkább legyen ő a kollégám, mint te.
2020. jan. 27. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%
Inkább ő legyen a főnököm mint te a kollégám!
2020. jan. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Beteg vagy.


Az öcsémet benyomták az apám cégéhez, de még ő sem kapott ennyi kedvezményt. Máskor szebb mesét találj ki.


Torz képed van a nőkről...nagyon.

2020. jan. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem a te dolgod, foglalkozz a saját munkáddal, amúgy te sem tűnsz túl kellemes társaságnak.
2020. jan. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
91%
Amúgy ilyen kreált szituációk nekem is át szoktak futni az agyamon, de nagyon jól tudom, hogy mind frusztrációból ered...ezt tudni kéne kezelni.
2020. jan. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
49%

Vagány!

Ha én mennék új munkahelyre, és látnám, hogy valakit idegesít az ilyesmi, én is ezt csinálnám!

Még akkor is, ha nem igaz. :D

Hagy robbanjanak fel, meg írogassanak az internetre!

Ha meghallanám, hogy valakinek nem tetszik, még meg is fenyegetném, hogy kirúgatom! XD

Valamivel csak el kell ütni az időt... :D

2020. jan. 27. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Engem ezek annyira nem érdekelnek. Nálunk is dolgozik 1-2 ilyen csókos, na és? Nekem nem lesz drágább ettől a kenyér. :D


Ne jöjjenek oda hozzám beszélgetni, mert idegesítenek, de ennyi, a fizetésük meg a munkájuk baromira nem érdekel, nem zavar.

2020. jan. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Balu, hogy neked milyen gondjaid vannak. Gondolkodási időt sxeg9 interjúztatók, gyerek szalagavatója miatt extrát hiányzó kolléga, most meg protekciós kollegina, aki annyit lóg, amennyit akar. Mi van még a tarsolyában a hétre? :)
2020. jan. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
sxeg9=szegő
2020. jan. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
tarsolyában=tarsolyodban
2020. jan. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!