Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan kezdjek el munkát keresni?

Hogyan kezdjek el munkát keresni?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok, sosem dolgoztam még, csak érettségim van. Olyan munkát szeretnék amihez van szállás, mert szeretni eltűnni itthonról minél hamarabb. Hol, hogyan találhatnék ilyet? Vannak tapasztalataitok arról, milyen egy munkásszálló?

Elnézést a sok kérdésért, teljesen kezdő vagyok a munka világában.


2020. jan. 27. 13:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Autógyáraknál van ilyen hogy szállást biztosítanak. Nem egy leányállom egy szobában sok prolival.


Csapd fel az álláskereső oldalakat, fb csoportokat biztos találsz ilyet.

2020. jan. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

profession.hu

Csinálsz egy önéletrajzot és jelentkezel

2020. jan. 27. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha úgy vesszük kamion is egy lakásnak számít,ha szeretnél úgy mond jól keresni menj el annak,lakásod is lesz így aztán majd ha gyűjtesz pénzt tudsz venni egyet,ha van B jogsid akkor ingyen van lehetőséged le tenni a kamionos jogsit az ofanál ha át mész akkor el tudod kezdeni le rakni, de van olyan cég is ahol ingyen ki fizetik neked csak egy bizonyos évet alá kell írnod 1-2 évet,így csak ruházkodásra,kajára és tisztálkodásra kell költeni.
2020. jan. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nő vagyok, azt kihagytam.
2020. jan. 27. 15:21
 5/6 anonim ***** válasza:
nah akkor lesz jelentkező az ottlakásra, meg a többire is
2020. jan. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Leirom, hogy en hogyan csinaltam. Jelentkeztem az osszes hirdetesre (januar leven ez igen csekely szqmu volt). Utana sorra vettem a boltokat (leven van eladoim) es raktarakat (raktarvezetoim). De mindenhol 3 muszak meg hajnal 5tol este 10ig kell lenni opcio volt..telefonalgattam munkaero kolcsonzo cegnek is. Vegul egyikuk felhivott, hogy kismama muszakba keresnek alkalmazottat, menjek el masnap interjura. Elmentem, felvettek holnap kezdek.

Javaslataim: gyarak, illetve kfc, meki, mas gyorsettermek.

2020. jan. 28. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!