Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért akarnak az emberek 3...

Miért akarnak az emberek 3 muszakban dolgozni? Miert jo az? +10-20e ft ilyen sokat jelent nekik?

Figyelt kérdés
2020. jan. 30. 15:43
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Rohadtul nem egeszseges szerintem
2020. jan. 30. 15:43
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Van, akinek megéri, van, aki nem is nagyon választhat mást.
2020. jan. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
94%

Először is, nem mindenki akar.

Másodszor, vannak azért előnyei:

- műszakpótlék

- változatosabb a beosztás (ez van akinek előny)

- van olyan, hogy az ember szabad napközben, tud ügyintézni, stb.

- nem kell mindig kora reggel kelni

- az éjszakás műszak egész hangulatos

Én pl. ezeket szerettem benne, aztán persze mellette nem volt olyan pihentető, és egyéb gondok... de van benne jó is.

2020. jan. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Mert van akinek éppen csak ez jutott vagy munka függő mint egy rokonom akit mas nem érdekel csak a munka vagy valaki egyedülálló szülő
2020. jan. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
16%
Biztos szeretnek szenvedni. Az emberek többsége amúgy tényleg szereti a szenvedést.
2020. jan. 30. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
92%
Egyrészről nem 10-20 ezer hanem kb 100-120. Másrészről nem csámpázhatsz be egy gyárba és mondhatod hogy te csak délelőtt akarsz dolgozni. Sok helyen meg csak több műszakos gyári meló van.
2020. jan. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
56%

#5:

Volnál szíves csak a magad nevében írni ilyen baromságokat? Köszi. 😉

2020. jan. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindnekinek ugyanaz a jó, lehet több előnye is, egyik nyilván a fizu, a másik hog ymondjuk én dolgoztam heti 5 nap a "normál" munkaidőben miközben szombatonként meg egyetemre jártam, hónapokig nem jutottam el sokszor egy szervízbe, vagy bárhova ami ugye 8 és 6 közt volt nyitva, mert ugye ekkor dolgoztam, szombaton meg eleve minden csak délelőtt vna. Ha ez meg van kavarva, akkor amit délelőtt kell elintézni arra is vna eetem, amit meg este akkor szabad előtte a délután is.

Amúgy nem bírnám én sem de inkább a felkelési idő váltakozása ksézítene ki, de van akinek ez nem gond vagy az előnyök nagyobbak. Sokszor a műszakváltás azt is jelenti hogy a munkafolyamat is eltér, lehet ez változatosságban is tetsizk valakinek...egyszerűen nekik nem ugyanaz a jó mint neked, nincs ezzel gond :d

2020. jan. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Diákként dolgoztam gyárba ahol 3 műszak volt, én viszont mint diákmunkás csak nappalra voltam beosztva. Semmi életem nem volt, reggel korán keltem este későn értem haza, esélytelen volt bárhova elmenni, ügyet intézni, akármi.
2020. jan. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

1.Van,akinek csak ez jut, nincs olyan helyzetben, hogy válogasson.

2. Sok embernek igenis számít akár +10.000 Ft is. Pl. nekem

2020. jan. 30. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!