Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Annyira rosszul esik. Ti hogy...

Annyira rosszul esik. Ti hogy viselitek?

Figyelt kérdés
Egy áruházban dolgozom,és ott komolyan mondom kb szinte mindenki jópofizik a másikkal,de a háta mögött kibeszéli. És nekem van egy havernőm(legalábbis eddig azt hittem) és ma ahogy mentem a kijárat felé, ő jött be egy másik kolleganőmmel aki utál engem,és ahogy megláttam egymsra néztek,és vmit összesúgdolóztak,aztan rám néztek. Tuti rólam dumáltak valamit. És annyira rosszul esik ez, azóta itthon sírok. A munkahelyen is full egyedül érzem magam, azthittem van vki akire legalább számíthatok,de ő is kibeszél engem... Nektek van olyan kollegátok akire számíhattok? 24N
2020. jan. 31. 18:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Na ezért mondják azt, hogy a legrosszab ha csupa nők együtt dolgoznak.
2020. jan. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
65%

Munkahely az munkahely, nem ott kell keresni barátokat, vagy partnert, hanem dolgozni kell! Te se foglalkozz senkivel, add meg a minimális kötelező udvariasságot (Jó reggelt, Viszlát!) ne tudjanak rólad semmit amit kibeszélhetnek és tojni bele!

Én kiléptem a munkahely kapuján, még a másik lábam a küszöbön túl volt, de már nem gondoltam a benti dolgokra, emberekre, nemhogy otthon sírjak miattuk!

De ha teljesen tarthatatlannak érzed a helyzetet, akkor keress másik munkahelyet! Bár a másik helyen sem lesznek szentek az emberek, de legalább lesz tapasztalatod, hogy hogy kezeld őket!

2020. jan. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Az a poén,hogy akivel csajjal engem kidumáltak,azok egymást is kiszokták dumálni. de full igazad van 2es, ezentúl nem is bratyizom velük, max egy két mondat azt pá. Ez már undoritó amúgy..
2020. jan. 31. 18:43
 4/11 anonim ***** válasza:
52%

Nem tudom, én nem szorulok arra, hogy bárkire is számítsak egy munkahelyen és szerintem ez a normális. :D

Amúgy ez normális, nálunk is kibeszélnek mindenkit, senki nem kivétel. De ez engem hol érdekeljen? Ha problémájuk van mondják a szemembe, a hátam mögött meg kit érdekel, hogy mit mondanak. Ez mind a gyenge emberekre vall.

2020. jan. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a hasznos választ, jól esett kibeszélni ezt a problémámat. De igazatok van, a munkahely nem haverkodásra való.
2020. jan. 31. 19:24
 6/11 anonim ***** válasza:

#5

...és főleg nem otthoni szomorkodásra miattuk!

2020. jan. 31. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
35%
havernőm xddd
2020. jan. 31. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
akkor barátnőm na... annak hittem legalábbis... mindig mondja nekem h barátnőm így szeretlek úgy...persze...
2020. jan. 31. 19:53
 9/11 anonim ***** válasza:
Ismerős a helyzet, ilyenben dolgoztam sokáig. Nem kell ebbe belemenni,távolságtartás a fontos.
2020. jan. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
75%

Nem tudom, a "havernőm" szón miért kell röhögni.

Ha nem barátnő, (márpedig nem az), akkor mi?

Ugye a barát az jóban-rosszban. A haver meg csak a jóban. Teljesen elfogadott kifejezés.

2020. febr. 1. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!