Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Annyira rosszul esik. Ti hogy...

Annyira rosszul esik. Ti hogy viselitek?

Figyelt kérdés
Egy áruházban dolgozom,és ott komolyan mondom kb szinte mindenki jópofizik a másikkal,de a háta mögött kibeszéli. És nekem van egy havernőm(legalábbis eddig azt hittem) és ma ahogy mentem a kijárat felé, ő jött be egy másik kolleganőmmel aki utál engem,és ahogy megláttam egymsra néztek,és vmit összesúgdolóztak,aztan rám néztek. Tuti rólam dumáltak valamit. És annyira rosszul esik ez, azóta itthon sírok. A munkahelyen is full egyedül érzem magam, azthittem van vki akire legalább számíthatok,de ő is kibeszél engem... Nektek van olyan kollegátok akire számíhattok? 24N
2020. jan. 31. 18:32
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
0%

“Teljesen elfogadott kifejezés.“

Igen a haver az, de nincs olyan , hogy “havernő”. Ezt mindkét nem egyformán használja , olyat se mond senki , hogy “spannőm”. :D

2020. febr. 1. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!