Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mire jó az, hogy a munkatársam...

Mire jó az, hogy a munkatársam a szemembe hazudik? Nem hinném, hogy vicces lenne az, hogy többet kell nekünk melózni.

Figyelt kérdés
Tegnap munkahelyemre beértem, majd az öltözőben összefutottam 2 másik műszakos kollégámmal. Azt mondták, hogy nagyon sok munka van, ők nagyon sok mindent csináltak. Munkatársamnak szintén ezt mondták. Én tegnap előtt konkrétan kidolgoztam a belemet. Laza hét volt, de az utsó 2 nap pörgősebbre sikerült. Mint kiderült, ők semmit sem csináltak. Amúgy ez egyáltalán nem vicces, inkább szánalmas, mire volt ez jó? Ez inkább kib.szás számunkra. Nem veszem a szívemre, de nem is érzem helyesnek, hogy egy olyan ember a szemembe hazudik, akivel én pár hónapot együtt dolgoztam és jól kijövök vele. A másik srácot nem ismerem, amúgy is új a cégnél. Szóval igazából mit kéne ehhez szólnom? Csak kérdem.

2020. febr. 1. 15:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi a konkrét kérdés? Elmeséltél egy sztorit, amiben a kérdésedre válaszoltál is.
2020. febr. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Most megvan a magam baja ami fontosabb ilyen hülyeségeknél, de nem mondom, hogy nem zavar ez az egész, hiszen többet kell melózni a munkatársamnak és nekem. Igazából itt inkább arról van szó, hogy a szemembe hazudtak. Te figyelmen kívül hagynád ezt vagy mit tennél a helyemben? Mégis csak egy munkahely.
2020. febr. 1. 16:24
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt az incidens után kellett volna megbeszélned velük, hogy ez nem kóser. Most már hiába rágódsz rajta. Semmiképpen nem hagynám figyelmen kívül, de mondjuk nálunk is divat, hogy egymást szivatják, le is rendezik utána egymás között.
2020. febr. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben. Itt már munkatársam cselekedett, nem én. :)
2020. febr. 1. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!