Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nagyon tetszik egy munkatársam...

Nagyon tetszik egy munkatársam, aki hát nem teljesen munkatársam, de egy fedél alatt dolgozunk. Hogyan szeressek ki belőle? Többi lent.

Figyelt kérdés

Egy bevásárlóközpontban vagyunk, ahol ő eladó, én pedig ott bent egy gyorsétteremben vagyok. Ismerek minden ott dolgozót, de ő rögtön megfogott. Teljesen más,mint a többi férfi. A viselkedése, a nézése, a humora, a tehetsége...olyan más...odáig vagyok êrte. Idősebb tőlem. Pontosan nem tudom hány éves, de olyan 35-40 között lehet. Mindig mikor mosolyog rám, szerintem elpirulok. Olyan széles mosoly ül az arcomra, hogy ha próbálnám de tudnék nem mosolyogni rá. Annyira boldog vagyok mikor látom őt. Ha látótávolságban van, nem tudom róla levenni a szemem. Folyton azt vàom, hogy rám nézzen, odajöjjön. Mindig Lattet iszik, és valamelyik nap mikor visszahozta az üvegpoharat, ezt mondta: Egy istennő vagy. Nem akartam elhinni. Szinte sokkot kaptam. Meg se tudtam szólalni. Aztán mosolygott és elment. Alvás előtt is rá gondolok. Mikor épp nem dolgozik, egész nap rá gondolok :/ családja nincs tudtommal. Sok mindenben tehetséges. Szeretek vele beszélgetni, és mindig megnevettetjük egymást. Mikor lehangolt vagyok,felvidít. Nem mondom, hogy tetszek neki, és nem is gondolom ezt,hisz sokkal fiatalabb vagyok tőle, és nem látok semmi jelet, ami azt mutatná, hogy érdeklem őt. Hogyan felejthetném el?


L



2019. okt. 17. 21:52
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
*ha próbálnám, se tudnék nem mosolyogni rá
2019. okt. 17. 21:55
 2/20 A kérdező kommentje:
*várom :D
2019. okt. 17. 21:57
 3/20 anonim ***** válasza:

ó.. hát ez a szerelem... a legszebb emberi érzés..

ne akarj semmit, "kiszeretni" nem lehet ezt akarattal. A szerelem nagyobb nálunk, beborít.

2019. okt. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Miért akarod elfelejteni?
2019. okt. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
De elakarom őt felejteni, mert elérhetetlen
2019. okt. 17. 22:04
 6/20 A kérdező kommentje:
Nem akar tőlem semmit. Ha tetszenék neki, adna jeleket...
2019. okt. 17. 22:04
 7/20 anonim ***** válasza:

Én sem értelek, én hasonlót egyszer éreztem egy lánnyal kapcsolatban (igaz rá is b--tam) mármint nem úgy sikerült a kapcsolat ahogy azt gondoltuk.


Minden csodálatosnak látszott az elején úgy mint nálad kb 1 hónap után úgy megutáltuk egymást, hogy erősebb volt minden szerelmi érzésnél és szerintem a mai napig tart :D


Viszont miért nem próbálod meg? Nem értem. 26f

2019. okt. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Mert semmi jel nem utal arra, hogy tetszenék neki
2019. okt. 18. 01:12
 9/20 anonim ***** válasza:

Ez már tényleg szerelem :-)

Nem mimdenki szokta adni a jeleket,vegyél bátorságot és derítsd ki mit szeret csinálni?

Hívd el valahova csak úgy,kérd meg hogy este el tudna e kísérni ide vagy oda? Stb..

Sok sikert :-)

Ha nem próbálod meg nem fogd megtudni mi lett volna ha??

Hajrá

2019. okt. 18. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Arra nem gondolsz, hogy talán esetleg NEKED kéne adni a jeleket, te kis cukibubu? 😃
2019. okt. 18. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!