Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Megtagadhatom a munkát ebben...

Megtagadhatom a munkát ebben az esetben?

Figyelt kérdés
A mostani munkakörömön belül egy teljesen új folyamatot kellene megtanulnom. Eddig még sosem csináltam, és mindössze 3 napom lenne beletanulni, utána teljesen egyedül kellene csinálni (és mindezt 1 munkanappal előtte közölték). Mondhatom azt, hogy én ezt nem vállalom, adjanak más munkát? Akár fel is mondok, ha nem hajlandóak engedni. Mi tévő legyek? Mondjak fel minél hamarabb, aztán bírjam ki valahogy a felmondási időt? Vagy szimplán hagyjam ott őket azonnal?
2020. febr. 2. 15:21
 1/8 A kérdező kommentje:
Ez az egy munkafolyamat volt, amire már az elején mondtam, hogy nem szeretném sosem csinálni, főleg nem egyedül úgy, hogy max. mennyiséggel kell haladni rendes betanulás nélkül. Erre vigyorogva közlik, hogy mégis ezt kellene csinálnom, mert aki eddig csinálta, az felmondott. Az én eddigi munkámat pedig inkább átveszi más.
2020. febr. 2. 15:23
 2/8 anonim ***** válasza:
Kérdés, hogy milyen munkáról van szó!
2020. febr. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
43%

Úristen :D


Minden felmerülő problémára ez a reakciód az életben?

Tanuldd meg, nem dől össze a világ, munkahelyed is megmarad legalább, nem azért leszel munkanélküli, mert neked nehogymá' bármilyen más munkát adjanak.

2020. febr. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Amúgy sem tetszett ez a munkahely és az elejétől benne volt a levegőben, hogy ott hagyom, tehát nem lenne nagy érvágás. Csak a kivitelezés a lényeges számomra.
2020. febr. 2. 15:39
 5/8 A kérdező kommentje:
Mármint annak a kivitelezése, hogy hogyan hagyjam ott.
2020. febr. 2. 15:39
 6/8 anonim ***** válasza:
94%
Akkor meg ne kifogásokat keress, hanem mondj fel.
2020. febr. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
97%
Ha a szerződésed alapján csinálhatod, akkor nyugodtan kiadhatják, hogy neked kell csinálni. Egyébként te magad írtad, hogy van betanítás.
2020. febr. 2. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az elejétől tudták, hogy ez az egy dolog, amit nem szeretnél, most pedig kényszeríteni akarnak.

Szerintem teljesen jogos a felháborodás.

Kérdés melyik településen vagy, van-e lehetőség váltani.

Ha ez van vagy semmi, akkor sajnos ki kell bírni.

Ha nem, akkor mondj csak fel nyugodtan.

Ez elvi kérdés.

Ha nem tartod magad ehhez az egy kritériumodhoz sem, sok mindenit fognak még rád nyomi.

2020. febr. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!