Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha megtudják benn hogy egyetem...

Ha megtudják benn hogy egyetemre járok ki fognak rúgni? Mert rájönnek a jövőmet nem a cégnél tervezem?

Figyelt kérdés

Egyetemre járok, levelezős Msc. Az órák szombaton, így a melóval nem ütközik, nem i tudnak róla odabenn. De részt vettem több egyetemi konferencián sőt kutatási ösztöndíjas is vagyok ésez mind mind fenn van a neten névvel akár. Ha valaki a nevemre rákeres megtalál.

A főnök is megtalál(hat).

A képzésnek semmi köze a munkahely területéhez így a főnök rájöhet azért végzem hogy ahogy lehet dobbantsak innen-és igaza is van, mert valóban ezért végzem.

De amíg nem végzem el addig maradnék addig kell az állás.


Szerintetek reális veszély, hogy a főnök megtudja és idő előtt kirúg? Pusztán azért mert leesik neki hogy dobbantani akarok (majd)?


2020. febr. 3. 16:15
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy kirúgnának csak azért, mert egyetemre jársz. Elvégre, ha kirúg most, akkor rögtön kell embert keresnie, így meg még egy pár évig dolgozol neki.
2020. febr. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

"Nem hiszem, hogy kirúgnának csak azért, mert egyetemre jársz"


Én meg láttam itt olyat aki egy szaros OKJ tanfolyam miatt lett leépítve.

2020. febr. 3. 19:59
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Oké, ez tényleg Balu.
2020. febr. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Ugye? Hogy beugrott a kis nyomorult. Elég volt csak egy kicsit ellenkeznem vele, máris elkezdte a baromságait
2020. febr. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!