Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért van az hogy egyre több...

Miért van az hogy egyre több boltban nincsen telefon? Ez nagyon környezetszennyező így, mert mindenkinek kocsival kel odaugrani 10 bolthoz akár, hogy megtudják kapható e ott valami spec. Termék.

Figyelt kérdés
Pedig időveszteség az eladóknak ezzel a hívással nulla, mert ha telefonon kérdezi meg a vevő, az ugyanúgy 2 percig tart, mintha személyesen megy be és úgy kérdezi meg. Annyi hogy személyesen(kocsival) telepöfögtetik a városokat a boltokat sorban járók(vagy zsúfolt lesz a busz), és persze megy az idejük is.
2020. jan. 11. 15:36
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

kel=kell

Termék kis t, bocs az elírásért.

2020. jan. 11. 15:38
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt miért ne lenne telefon az üzletekben?

Másrészt rengeteg áruháznak elérhető a termékkínálata online is.

Harmadrészt ha valami olyan egzotikus terméket keresel amit 10 üzletet végigjárva sem találsz meg, akkor eleve az interneten kéne rendelned valahonnan, mert ezek szerint nem egy általános termék amit csak úgy megtalálsz a boltok polcain.

2020. jan. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Aha, biztos. Én egyébként eddig meg tudta kérdezni ami nekem kellett, de tegnap panaszkodott egy haverom hogy egész nap keresett valamit szereléshez és a boltokat járta kocsival, aztán meg panaszkodnak hogy zsúfoltak az utak. Sok boltban nincs telefon, vagy vérig vannak sértve az eladók ha valaki telefonálni mer, persze nem mind.
2020. jan. 11. 15:46
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A műszaki boltok készletinformációja megtalálható a neten. De ugyan ott házhoz is rendelheted, ha nem akarsz érte menni.
2020. jan. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Most is meg tudod kérdezni, ami neked kell.

Ha pedig valaki annyira internet-analfabéta hogy egy pár perces keresés helyett inkább órákig járja az üzleteket, az igencsak az ő sara.

2020. jan. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, azért nincs sok helyen telefon, mert akkor kevesebbet tudnának az eladók a munkájukkal foglalkozni. Volt olyan, hogy üzletben rohadt sokáig kellett sorban állni azért, mert volt 1 db eladó, és az összes hívást fel kellett vennie, amíg ki tudott volna szolgálni. Persze, jó lenne, ha lenne mindenütt telefon, de sztem a környezetszennyezés a legkisebb probléma ezzel.
2020. jan. 11. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Lehet, nem is értem miért csinálják ezt ennyire sokan. Kocsiba beugranak, kiugranak, és a 10. boltban jó esetben megkapják amit keresnek, de egész nap az utakat járják. Azt megértem ha valami sürgősen kell mert elromlott valami és meg kell javítani, ilyenkor segítene ha telefonon is lehetne intézni. Mostanában 1-2 boltban megszűnt a telefonvonal. Egyébként kisebb boltokban azt szokták mondani gyakran az eladók: "há be keee jönni" "be keee fáradni a bóóótba". Aztán befáradva ugyanilyenek, úgyhogy annyira nem is érdemes potyára bemenni. De azért sokan rendesek, vagy újra rákérdezve az elutasító eladó is válaszol hogy van e náluk "x alkatrész vagy valami".
2020. jan. 11. 16:18
 8/13 A kérdező kommentje:
Egyébként ha sor van, az tényleg probléma (akkor szerintem fel se kellene venni a telefont), de ha nincsen sor, akkor mindegy az eladónak, hogy telefonon rabolják a drága idejét 2 percig, vagy ugyanaz az ember bemegy személyesen és ott rabolja az idejét 2 percig.
2020. jan. 11. 16:21
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Te csupa ilyen emberrel vagy körülvéve? Vagy hány fős mintavételezésen alapul ez az "miért csinálják ilyen sokan"...???
2020. jan. 11. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Amit leírsz szubjektív tapasztalás, ami alapján nem általánosíthatsz.


Én pl.: még nem találkoztam olyan boltal, aminek nem lett volna működő telefonszáma a google keresésnél vagy ha ott nem akkor a weboldalukon valami.


Akkor most nekem van igazam, mert tudtam egy ellenpéldát modani?


Látod mi a probléma a szubjektív tapasztalatokkal?

2020. jan. 11. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!