Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A Big4 cégek vagy egyéb pesti...

A Big4 cégek vagy egyéb pesti multik mennyire toleránsak melegkérdésben?

Figyelt kérdés
2020. febr. 6. 20:37
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
Egyáltalán nem azok, mind harcol a globális felmelegedés ellen.
2020. febr. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
akkor LMBtQ...
2020. febr. 6. 21:02
 3/8 anonim ***** válasza:
75%
Lesz Majd Bor Tej Qakaó?
2020. febr. 6. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Önéletrajzba tudtommal nem kell beleírni, hogy kihez vonzódsz. Az pedig az embertől függ, hogy ki és mennyire fogadja el a másságot, és nem a cég méretétől. Az irodai körökben dolgozók viszont jobban elfogadják, mint a fizikai munkát végzők. Talán ez összefügg az IQ-szinttel.
2020. febr. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
14%
#4 Nem függ össze az IQ szinttel, de fizikai munka közben alapból is meleg van.
2020. febr. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A #3 válaszán jót nevettem! :)


Ami azt illeti, én egyre több ilyen kérdést látok mostanában! Teljesen random témákban megkérdezik emberek, hogy hogyan állnak meleg kérdésben? Most őszintén, nem marhára mindegy? Senkinek sincsen a homlokára írva, hogy meleg, heteró (keresztény). Ez ne határozza meg senki munkavállalási vagy karrier elképzeléseit. Max akkor tudod megbotránkozttatni a HR-est, ha már a köszönésnél elmeséled, hogy meleg vagy.

2020. febr. 8. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egy olyan helyen, ahol nagy nyomás alatt kell kiválóan teljesíteni, senkit nem érdekel, hogy az ember keresztély vagy zsidó, gazdag vagy szegény, hideg vagy meleg... Ha meg vannak veled elégedve akkor maradhatsz, ha nem, akkor pedig mész. Ilyen egyszerű
2020. febr. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Papiron muszáj nekik. Dolgoztam big4-nál meg IBMnél, vannak nyíltan melegek mindkét helyen. Multiknál szerintem ebből nincs gond.Az más kérdés, hogy elég sokan dolgoznak nyilván, nincs rá garancia h valaki nem tesz egy megjegyzést vagy valami, de amúgy nyomják a toleranciát és ez nem jellemző túlzottan szerintem.
2020. febr. 24. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!