Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek valóban elbocsájth...

Szerintetek valóban elbocsájthatnak a munkahelyemről, ha többször visszaszólok, ès hasonlók?

Figyelt kérdés
Tettem föl hasonló kèrdès más megközelítèssel,de szeretnèk több hozzászólást.Majdnem 1 ève dolgozok egy rehab munkahelyen,ahol van egy kifőnök,akiről úgy vèlekednek sokan,hogy úgy tettèk be.Nem tűri,ha visszaszólnak neki vagy vèlemènyt nyilvánítanak pedig szerintem egyenesebb dolog ,mint egyből árulkodni a felsőbb vezetőknek.Szereti az embereket kirugással fenyegetni.Szerintem nem kènyszeríthető senki arra,hogy mindig passzívan viselkedjen.

2020. febr. 7. 08:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Akkor is elbocsáthatnak ha nem szólsz vissza. Ha határozatlan idejű a szerződésed nem kell indok se.
2020. febr. 7. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Írd le konkrétan, hogy mégis mi történt és mindjárt egyszerűbben adunk választ...
2020. febr. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Elvileg nem szabad hagyni,hogy az ember fejère nőjjenek.
2020. febr. 7. 14:37
 14/15 anonim ***** válasza:
Attól függ, milyen a főnök.
2020. febr. 7. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
LeL
2020. febr. 8. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!