Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Kollégáim nálam sokkal többet...

Kollégáim nálam sokkal többet keresnek, pedig némelyiknek diplomája sincs, nekem van, azonos munkakör. Bértábla szerint máshova tartozom. Hogy végezzem így motiváltan a munkám? Milyen lehetőségeim vannak?

Figyelt kérdés
2020. febr. 8. 09:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A megoldás attól is függ, hogy mennyire van szükséged erre az állásra. Mert például én lefeküdnék ott egy fotelba és közölném hogy a megbecsülésemmel és a bérrel arányos a munkám. Aztán szokás szerint pár nap múlva rinyálna a főnök hogy menjek vissza mert nem talál helyettem senkit, és megígér béremeléstől kezdve mindent, tán még táncoslányokat is. Persze rinyálni szabad, nem hat meg, mert máshova akár háromszor annyiért elmentem.
2020. febr. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem tudsz tenni semmit, mert a balázskákat ezen kívül csak közmunkára veszik fel
2020. febr. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!