Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek milyen lenne 18...

Szerintetek milyen lenne 18 éves lányként 40-50-60 évesek társaságában dolgozni?

Figyelt kérdés
Úgy hogy már ők minimum 10 éve kollégák. Jó lenne vagy nem annyira?
2020. febr. 8. 22:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
68%

Milyen munkakör, milyen a nemek aránya, milyenek emberileg?


A generációs ellentétek miatt biztos, hogy problémás lenne, de ha mellé még idióták is, akkor hosszú távon működésképtelen a dolog.

2020. febr. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%
Semmi különös, annak idején dolgoztam több ilyen helyen, eszembe se jutott a korkülönbség, normálisan kell viselkedni és kész.
2020. febr. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
77%
Hallgass a kettesre!!!!!
2020. febr. 8. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%
Normálisan viselkedsz akkor alapvetően befogadnak.
2020. febr. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hát pedig én már hallottam sztorit ahol az irodavezető 50-es "hölgy" kerek-perec kimondta hogy ő rühelli a fiatalokat. Kb 1-2 havonta néhány feladatkört állandóan új emberrel kellett feltölteni, mert a fiatal (értsd: 30 alatti) munkaerő nem bírta ott a folytonos csesztetést


(legtipikusabb pl.: a munkaidő végeztével kb 10 perccel indult busz ami a dolgozók nagy részének kapóra jött, rá csak 30 perccel jött busz. És rendre eljátszotta amikor csak lehetett, hogy pont a fiatal kollégának kellett még benn maradnia, és valami kamu okkal átnyálaznia újra az aznapi munkákat, hogy lekésse a buszt)

2020. febr. 8. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Mindenhol lehet hlye főnök, ez nem korfüggő. Az a csibész nő a saját 18 éves korában is ilyen volt, hidd el.
2020. febr. 8. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
65%

Normálisan viselkedsz, idővel megengedik hogy tegezd őket.

S rájössz még picit több idővel, mennyi megkeseredett ember él.


A rosszindulattól kezdve az irigységig minden.


Ennek ellenére legyél rendes s tiszta szívű, hogy lelked békében legyen; a munka a lényeg, nem öribarit keresel melóban, hanem pénzt.


Majd haladj tovább utadon s emelkedj fel a társadalomban. 😁👌

2020. febr. 8. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Először furcsa, utána megszokod, és jó tapasztalatot szerzel. Én másodszorra dolgozom ilyen közegben, mint diák, az első helyen mindenki tegezte egymást, először érdekes volt, de most már az a természetes, ha tegezem a kollégákot és sziával köszönöm. (habár az új helyen azt veszem észre, hogy ezt nem mindenki szereti, az ilyeneknél jó napottal köszönök)

Ja és én mindkét helyen szinte csak nőkkel dolgoztam, ami furcsa, mert két teljesen eltérő munkát csinálok, de azt kell tudni, hogy ilyen helyen mindig jelen van a pletyka, egymás fúrása, kibeszélése. Én sosem pletykáltam aktívan, de azért végighallgattam őket az előző helyen, ez kell ahhoz, hogy valahogy a közösség tagja legyél... Most teljesen ráhagyom ezt a többiekre, mert nem ugyanabban a munkakörben dolgozom, csak egy térben velük.

Szerintem teljesen rendben van, meg lehet szokni, ők is csak emberek, én nem vettem észre, hogy olyan nagy különbség lenne köztem és az idősebbek között, olyan, mintha a szüleiddel beszélnél. :D

2020. febr. 9. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy milyen munkakör. Gyárban, segédmunkában nem annyira jó. Én férfi vagyok, de ott ilyen téren nem igazán van különbség pozitív irányba. 19 voltam, amikor odakerültem. Az a baj, hogy eleve irigyek az életkorod miatt, mert te ugye még sokmindent megtehetsz, amt ők már nem. És ugye nekik (de főleg az 50-en felülieknek) már régen kiesett az az idő, amikor ők voltak kezdők. Csak magukhoz tudják igazítani a mércét, nyomják a "Fiatal vagy, nem lehetsz fáradt!"-maszlagot. Azt a mentalitást már ne is említsem, hogy amíg ők adott pillanatban lazsálnak, de addig is ugráljál, csinálj valamit, te nem pihenhetsz, mert te új vagy, ők igen, mert már évtizedek óta ott vannak.

Irodában sose dolgoztam. Ott úgy hallottam, pusztán az életkor miatt lehetnek irigyek, meg hogyha csinos vagy. Bár nyilván nem törvényszerűen, ott esélyesebb, hogy korrektebb, műveltebb emberekkel kerülsz össze.

2020. febr. 9. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
6: Vagy arról van szó, hogy amikor ő dolgozott fiatalon, akkor vele is ezt csinálta a főnöke, és most ezt akarja kompenzálni. Az egyik legundorítóbb mentalitás és viselkedés.
2020. febr. 9. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!