Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Direkt szívat a postás?

Direkt szívat a postás?

Figyelt kérdés
Panelban lakom, és a postás nem hajlandó csengetni, hanem csak kopog, amit aztán vagy meghallok, vagy nem. Így aztán nem egyszer előfordult már, hogy a csomagot a helyi postán kellett átvennem, noha a kézbesítés időpontjában otthon voltam. Ez valami előírás számukra?

2020. febr. 11. 13:51
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Beszéltél már a postással, hogy megkéred, csengessen?
2020. febr. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
25%

2. Na, még jó, hogy arra nem kell megkérni, hogy kézbesítse a csomagot.

Nagy bénaság a posta. Sokfelől hallom, hogy nem érkeznek meg a küldemények, elvesznek, stb. Nem tudom, minek vannak, egyáltalán minek vállalják a kézbesítést, ha ennyire hülyék hozzá.

2020. febr. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
15%
Lepontoztátok az 1-es válaszolót, de igazat tudok neki adni. Nálunk városon belül 3 különböző helyen tudom, hogy a postás inkább ír a csomagról egy értesítést, mint hogy fogja, felmásszon a földszintre és odaadja.
2020. febr. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
32%

Nálunk meg addig rikácsol a kapuban a postásnő, amíg ki nem megyek félálomban. Éjszakás vagyok, csengőt direkt nem kötöttem be emiatt. Postaláda van.

De már elmondtam neki ezt 5x, de mindig elfelejti.

2020. febr. 11. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
46%
Nálunk liftes házban néha nem jön fel az ajánlott levelekkel. Lent bedobálja a ládába mindenkinek az értesítőt.
2020. febr. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Az még az irritáló, amikor utána kérdőre vonod, és ő a képedbe hazudja, hogy ő csengetett.
2020. febr. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Most meg kiderült, hogy a postás nem tud olvasni: 23 helyett a 3-as számú épületbe dobta be az értesítőt.
2020. febr. 11. 18:54
 8/10 anonim ***** válasza:
60%
6: Ki pontozta le a 6-osomat? Nyilván egy sumák postás, aki magára ismert.
2020. febr. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
8. A mi postásunk full ugyanez, nem ugyanarról beszélünk véletlenül? 😂
2020. febr. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekünk szerencsére csak a számlákat nem dobta be, így kaptuk meg a fizetési felszólítást. Illetve amikor felvételiztem az értesítőt a postára érkezés után 2 héttel adta a kezembe, aznap, amikor a kötelező orvosi vizsgálat volt, így szerencsére még időben odaértem.
2020. márc. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!