Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » A postasnak van joga szova...

A postasnak van joga szova tenni azt hogy en milyen lassan jovok ki a hazbol? Egyaltalan hogy meri?

Figyelt kérdés
Videk, csaladi haz, hulye postas aki mindenkit ismer. Megjegyezte nekem hogy en milyen lassan erek ki es johetnek gyorsabban is. Hogy meri ezt?? Olyan ideges lettem hogy erre nem is mondtam semmit mert szepet nem tudtam volna szolni. En am egy bekes ember vagyok de akik itt vannak postasok ezek mindig felhuznak. Oruljon hogy egyaltalan pont itthon voltam. Masoknal nem kene elbeszelgetni az idot akkor lenne ideje kicsit varni is. Ez nem ma volt azota meg azt csinalja hogy ha nem futok neki ki a hazbol azonnal akkor elmegy en meg mehetek a postara. Hat en nem fogok neki rohangalni ha epp itthon vagyok az fix. Legszivesebben megcsapnam ugy hogy a felforduljon. Nagyon utalom a postasokat mar. Amikor delutanos vagyok akkor vagyok itthon delelott csak mondom mielott valaki bele kotne ebbe.

2018. okt. 18. 19:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
Pontosan mi a kérdésed? Vagy csak panaszkodni akartál? Vannak bunkó emberek, na. Többségében az emberek önzőek, tahók, sietnek, türelmetlenek, és buták. Tisztelet a kivételnek.
2018. okt. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Az hogy meri?? Hogy lehet ilyen ember postas?? Kinek mi a velemenye?? De igazad van nem normalis selejt ez csak.
2018. okt. 18. 19:21
 3/14 anonim ***** válasza:
77%
Ezt nálunk is eljászotta a postás de második beszólás után a feletessénél tettem panaszt
2018. okt. 18. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
73%

Miért ne lenne joga? Bárkinek joga van panaszkodni.


De megoldódott az ügy, te továbbra is direkt tetű vagy, ő meg direkt nem vár sokat, ennyi.

2018. okt. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Es lett eredmenye?? Lehet en is megteszem a panaszt mert ez felhaborito
2018. okt. 18. 19:23
 6/14 anonim ***** válasza:
85%
Nálunk szétbarmolta a postaládát mert fogalma se volt, hogy hol és hogyan kell belerakni a levelet. Mire hazaértem a levelek és a postaláda ajtaja a földön hevertek a sárban. 1- es voltam.
2018. okt. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Biztos ahhoz is hulye volt hogy elgondolkodjon rajta, logika az nulla.
2018. okt. 18. 19:26
 8/14 anonim ***** válasza:
93%
Miért kéne rád várnia, amikor még ezer helyre kell mennie és a postán emberhiány van, gyakran túlórázni maradnak bent úgy, hogy ki se fizetik. Ráadásul hidegebb időkbe fagyoskodnak kint biciklivel. Ha lassan mész ki én is ott hagynálak, aztán mehetnél szépen be a postára a leveledért. Egyébként is mire kitölti a papírt az 2-3 perc annyi idő alatt meg bőven ki kéne érned..
2018. okt. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem kene elbeszelgetni az idot mashol akkor nem lenne ez. Azert kapja a fizetest hogy normalis munkat vegezzen. Biztos ennek is csak nyolc altalanosa van csak benyalta magat hogy postas legyen. Ez meg gyarba se lenne jo szerintem. Nyalis szr.
2018. okt. 19. 11:54
 10/14 anonim ***** válasza:
66%

"Nem kene elbeszelgetni az idot mashol"


Nyilván ha van neki 500 címe, leáll trécselni, te már csak tudod, ó, bölcsek legnagyobbika...

2018. okt. 20. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!