Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy ha már annyira utálom a...

Hogy ha már annyira utálom a munkahelyemet, hogy legszívesebben felkötném magam amikor menni kell, n akkor inkább mondjak fel?

Figyelt kérdés
2020. febr. 11. 20:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, főleg, ha van egy kis tartalékod. Nekem is volt ilyen munkahelyem, de tudtam, hogy csak 3 hónapig kell ott dolgoznom, ezért kibírtam, de hosszabb távon biztos nem csináltam volna.
2020. febr. 11. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Isten hozott a csoportban.

Irány a HVG állásbörze.

2020. febr. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Soha ne csinálj olyat amit utálsz. Egy idő után teljesen kicsinál. Én is voltam ilyen helyzetben, és a legjobb döntés volt, hogy felmondtam. Munkahely van rengeteg, de életed csak egy.
2020. febr. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igazából csak azért vállaltam el, hogy gyűjtsek egy kis pénzt. Úgy voltam vele eredetileg, hogy nyár elejéig maradok ott, de egyre szarabb és szarabb feladatokat kapok, teljesen megutáltam mostanra az egészet, rosszul vagyok tőle. Már múlt héten terveztem, hogy felmondok, de inkább adtam még egy esélyt a dolgoknak, viszont egyre nehezebben a viselem.
2020. febr. 11. 20:36
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is mindig ezt csináltam bár engem az is motivált, hogy több fizuért mentem el.

Ha Pesten laksz akkor szerintem hamar találsz melót. Én úgy csináltam, hogy amikor már tuti volt hogy felvettek akkor felmondtam.

2020. febr. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Javaslat: csak akkor mondj fel, ha már van másik állás. Lehet azt is csinálni, hogy segítséget kérsz pszichológustól, coach-tól, vagy a főnököd az utóbbit kéri, így ők fizetik jó esetben az ülést. Vagy menj el táppénzre, közben intenzíven néz állás, és ha van jobb lehetőség, akkor tipli. Ez fizu nélküli szabiban is kivitelezhető, de meredek, ha nincs tartalékod.
2020. febr. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
#5 és ha nem Pesten laksz?
2020. febr. 12. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#5 jelen!

Akkor az adott település adottságainak megfelelően, mivel nem tudni hol lakik és ott mik a további lehetőségek. Ezt neki kell tudni és a legjobb belátása szerint dönteni.

Felesleges ettől függetlenül másik munka nélkül felmondani, és a gyűjtött pénzt felélni mert valamire elkezdte gyűjteni.

2020. febr. 12. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!