Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ott akarom hagyni a munkahelye...

Ott akarom hagyni a munkahelyemet hogy közöljem a többiekkel?

Figyelt kérdés
Harmadik hónao végén járok normálisak a kollégáim de van egy része a munkámnak amit ki nem állhatok ezért gondolkodom rajta. Hogy közöljem velük hogy mégse szeretném csinálni? Mivel számolnak velem, biztosan megharagudnak. :/

2019. máj. 22. 17:14
 1/8 A kérdező kommentje:
+otthon is meglesz a csetepaté. :/
2019. máj. 22. 17:17
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha okos lettél volna, akkor már kerestél volna másik helyet és csak simán átnyergelsz. Nincs veszekedés otthon, mert lesz azonnal másik munkád és nincs fizetés kiesés. A cégnek meg mondod, hogy bocs van másik. Számoltak veled, de na és? Erre van a próbaidő.
2019. máj. 22. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
84%
Biztos hogy egy rossz rész miatt ott akarod hagyni, hisz mindenhol van olyan rész ami nem jó? Bár ez attól is függ nyilván hogy mi az. Nem úgy kell előadni hogy szar ez a munka ti is sztarok vagytok ezért kilépek és nem haragudnak meg. A sablon szöveg általában az hogy kaptam egy új lehetőséget.
2019. máj. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez a próbaidő lényege.

Nem kell kellemetlenül érezned magad, nem tartozol nekik semmivel.

2019. máj. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Amíg csak akarod otthagyni, addig semmit ne mondj. A munkahely nem baráti társaság (persze a "baráti" viszony nem árt), nem kell komolyan venni.
2019. máj. 22. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy. Nem rájuk tartozik. Az utolsó munkanapon elköszönsz, pont. Mit kell ezen drámázni, nem is értem.
2019. máj. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
63%

Ha minden igaz én meg holnap fogom otthagyni a munkám mert próbaidős vagyok plusz már a harmadik pozícióba dolgozok, nem hagynak érvényesülni , mondván tapasztalatlan vagyok, de kirúgni nem akarnak mert nincs ember... én meg nem fogok nehéz cuccokat emelni, én otthoni nihil, meg a dirigálás miatt mentem dolgozni most meg rajtam fognak röhögni, hogy egy naplopó senki vagyok, de legalább nem lesz sérvem, munkatársak nekem is jó arcok, sőőőt , legjobbak, ők is kérdik mindig, hogy miért vagyok segédmunkás érettségivel meg számítógép ismerettel plusz jogsikkal, ilyenkor nem akarom azt mondani mert csak ez volt...


Mondd nekik azt, hogy nem vállt be a munkakör, ennyi.

2019. máj. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
91%
Mondd el az igazat. Hátha tudnak ajánlani mást. Ha meg végkép nem megy, akkor hagyd ott vagy keress mást.
2019. máj. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!