Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyen, ahol van egy kis...

Munkahelyen, ahol van egy kis mosogató, mikro stb. bunkóság a csapnál fogatmosni?

Figyelt kérdés
Ott mossák el a kajás cuccokat,kavefozes mosogatas van, vagy beszelgetes.Illo kimenni a mellekhelyisegbe,ha ritkan elofordul ilyen?
2020. febr. 11. 21:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát én inkább a mosdóban mosnék fogat, ott is van kézmosó.
2020. febr. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a mosdó erre a megfelelő hely. Én nagyon mérges voltam azért, ha a munkatársaim a mosogató felett mostak fogat, és köpködtek bele a mosogatótálcába.
2020. febr. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Otthon sem a konyhában mosod gondolom a fogad! Menj ki a mosdóba, ott intézd.
2020. febr. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem is értem hogy jut eszedbe a konyha. Mosdó.
2020. febr. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Rendben. Koszi!
2020. febr. 11. 21:56
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ilyesmit a mosdóban intézz inkább.
2020. febr. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Jesszus 😂😂 amikor a wc-re kimesz majd epp kezet mosol (ha kezet mosol) is azon filozol hogy a konyhai csapnal moshatnal e fogat? 😂😂
2020. febr. 12. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én a mosdóban szoktam, szerintem ott illik. Gondold el, fordított helyzetben, hogy épp eszel vagy készülsz enni és valaki ott mos fogat melletted, beleKÖP a mosogatóba (öblögetésnél).
2020. febr. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!