Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Az mitől van, hogy egy nőtől...

Az mitől van, hogy egy nőtől elvárják, hogy erőn felül teljesìtsen, de mikor egy ffi azt mondja, hogy kevès fizu miatt nem fog ennyit dolgozni, azt mondja a főnök, hogy rendben? (20/F)

Figyelt kérdés
2020. febr. 12. 07:37
 1/9 anonim ***** válasza:
97%

Ez hülyeség, ha a nö azt mondja, hogy ennyiért nem dolgozik és jó munkaerö, akkor ö is megkapja a több fizetést.

Persze, ha föleg pletykál meg kávézik munkaidöben, akkor semmi alapja sincs a kérésének.

2020. febr. 12. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%
F betűvel kezdődik.
2020. febr. 12. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
35%

Attól, hogy az a főnök rossz főnök, és az a munkahely rossz munkahely. A munkában mindenkinek annyit kell(ene) teljesítenie, amennyit a tehetsége, ereje és az egészsége elbír.


Ha egy pasi vagy egy nő azt mondja, hogy ennyiért nem dolgozik, akkor rúgják ki, ls vegyneek fel a helyébe olyat, aki megteszi és boldog, hogy nem munkanélküli.

Viszonyítás. Voltál már a földön? A nullán, vagy az alatt?

2020. febr. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
A feladatok nincsenek elosztva, így amit a fèrfiak nem akarnak megcsinálni, az egy nőre hárul+a saját munkakörében foglaltak. Ha csak férfiak dolgoznának a helyen, akkor szerintetek a férfi főnök hogyan viszonyulna a beosztottakhoz?
2020. febr. 12. 08:10
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

HA te vagy a nö, akkor minek maradsz ilyen helyen?

Normális munkahelyen mindenkinek megvan a saját feladata, nem pedig mindenki úgy áll a közös munkához, hogy a másik jobban hozzáférjen!

2020. febr. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok. A testvèrem munkahelyéről van szó, féltem őt nagyon, nem is érzi jól magát a mindennapokban.
2020. febr. 12. 08:41
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Láttam pár ilyet. A kulcs itt az hogy a nő nem áll a sarkára, és mondja neg hogy nem túlórázik.

Ha a nő is kiállna magáért, ő is megkapná a magasabb fizut.

2020. febr. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, én nem 1x reklamáltam, hogy ennyi pénzért nem vagyok hajlandó dolgozni. Ha nem emeltek, akkor elmentem máshová, ha emeltek (párszor előfordult), akkor maradtam. Szóval nemigen találkoztam az általad leírt jelenséggel.


30N

2020. febr. 12. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ebben az esetben kizárólag a testvéred a hibás!

Ha neki nem megfelelöek a körülmények, akkor kérjeön többfizetést, ne csinálja meg más munkáját, illetve keressen más helyet.

NEKED semmi tennivalód sincs, ez az ö magánügye!

2020. febr. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!