Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Teljesen odavagyok az egyik...

Teljesen odavagyok az egyik kollégámért, de kb 20 évvel idősebb nálam. Hogyan felejtsem el? 20/L

Figyelt kérdés

Nem teljesen a kollégám, csak egy helyen dolgozunk. Egy szupermarketben ő bent eladó, én viszont a soron vagyok egy üzletben. Ilyen hetente 3-4 napot dolgozok, és mikor rám mosolyog, vagy köszön, vagy mittudomén,biztos vagyok benne, hogy elpirulok. Olyankor fülig ér a szám, és csak miatta szoktam bemenni akár 3x is venni 1-2 dolgot. Megszokott állítani hülyéskedni, beszélgetni, mindig felvidít. Azt mondták nekem, hogy neki a tőle idősebbek jönnek be, és néhány éve volt is idősebb barátnője, aki férjes. Ezt rossz volt hallani... Pedig azt hittem bejövök neki, vagy tetszek neki, vagy érdeklődik irántam. Hacsak mosolyog rám, rögtön elkapom a fejem, mint aki elszégyellte magát. A velem egykorúakkal sose voltam így. Hogyan verjem ki a fejemből?

Amikor nem dolgozok, akkor nem is gondolok rá. Pl ha otthon vagyok, vagy barátaimmal, eszembe sincs. De ha dolgozok, rögtön bepörgök.



2020. febr. 12. 14:39
 1/10 A kérdező kommentje:
De nem csak akkor látom, ha bemegyek vásárolni, hanem akkor is, ha előre jön az információs pulthoz, mert közel van az üzletemhez, és ide szokott nézni, én meg folyton lesem. Ah belebetegszek. Annyira szenvedélyes a mosolya
2020. febr. 12. 14:44
 2/10 A kérdező kommentje:
A tartása pedig...olyan büszke tartása van, ami szintén tetszik. Nem mosolyog gyakran, sőt, eléggé komoly arca van mindig. De rám mêgis mosolyog. Van hogy egy nap 2x is köszön. Bocsánat a szóismétlésekért :D
2020. febr. 12. 14:47
 3/10 anonim ***** válasza:
15%
No offense, de általában azoknál a 40es paliknál, akiknek nincs családja általában valami gáz van :D de persze ez csak buta általánosítas, lehet hogy normális. Beszélgess vele többet, mosolyogjál, flörtölj. De egyáltalán el akarod felejteni, vagy összejönni vele? Illetve csak azért nem jönnél vele össze, mert idősebb?
2020. febr. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Engem egy dolog zavar nagyon ebben a sztoriban, mégpedig az, hogy "azt mondták..."

Lehet így is van, de lehet hogy mégsem. Mit tudják mások, hogy mi van az illető fejében.

Mi lenne, ha nem másra hallgatnád, hanem kiderítenéd. Akár egyenes rákérdezéssel. "Figyi, ezt mondták rólad, igaz ez?"

Az egy másik dolog, hogy 20 évesen jó ötlet-e egy kétszer olyan idős pasival kezdeni. Az igaz, hogy nem erre irányult a kérdés, de a helyetben ezt is átgondolnám még egyszer.

2020. febr. 12. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
69%
Jó volna nem általánosítani! 40feletti pasi vagyok és elvált. Az exem bebukott egy pasival. Ennek már négy éve. Azóta nem bízom senkiben sem, vagyis ha komolyra fordul a dolog, azonnal menekülök, vagy keresem a nyulat a bokorban. Ha így nézzük valóban gáz van velem, de minden vágyam egy család és egy hűséges társ! A házasságom előtt és alatt teljesen oké voltam és sztem most is az vagyok, csak már nem tudok bízni.
2020. febr. 12. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az illető, aki mondta, jól ismeri a férfit, mert jó barátságba vannak régóta.
2020. febr. 12. 17:45
 7/10 anonim ***** válasza:
Mr. Sértődékeny: odaírtam, hogy buta általánosítás.
2020. febr. 13. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Még mindig azon lovagolsz, hogy mit mondtak róla. Felejtsd már el, lépj túl ezen. Tökmindegy, hogy mennyire közeli ismerőse, akkor sem tudhatja, hogy mi jár az illető fejében.

Az emberek változnak. Olyat még nem hallottál?

Lehet, hogy korábban úgy volt, de mi van, ha éppen most márt szeretne, mintrég?


Magamból kiindulva, korábban a tőlem jó pár évvel idősebb férfiak tetszettek, 10-15 évvel utána pedig a velem egykorúak és a fiatalabbak is tetszenek.


Ne hallgass másokra, mindig alakítsd ki a saját véleményedet, a saját tapasztalataid alapján!

2020. febr. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2020. febr. 14. 21:28
 10/10 anonim ***** válasza:
Na vol mar hancúr?
2021. márc. 30. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!