Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek gáz a nőknek a...

Szerintetek gáz a nőknek a kantáros gyári munkás ruha? Illetve ha abban megy munkába mert nincs ideje át öltözni?

Figyelt kérdés
2020. febr. 12. 19:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
34%
igen
2020. febr. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
24%
Nincs 3 perce átöltözni? Gáz, és nem tetszene, sőt igénytelennek tartom. Amikor szakba jártam busszal zavart, hogy a 6+2esek nem átöltözve jöttek. Úgyhogy szerintem max egy hétig jártam busszal és átálltam kocsira. Amíg embereket nem köteleznek alapvető igényességre, addig biztos nem járok busszal. Meg szerencsére már nem szakban járok.
2020. febr. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
53%
Nem gázabb mint férfiaknak.
2020. febr. 12. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Hát sajnos nincs arra idő, ettől még igenytelennek nem tartom magam.. csak gáznak érzem 😀 de nem azért mert igenytelen 😀
2020. febr. 12. 20:05
 5/19 anonim ***** válasza:
67%

Nem gáz!! Ne hagyd bemagyarázni a hülyeséget! Nekem például tetszik a kertésznadrág.

Nem szégyen a munka!

Én néha munkásruhába megyek tescóba és elgondolkodok,hogy az én munkásruhám nagyjábol 2x annyiba kerül mint a gazdag gyerekek ruhái.Kb 150ezer a szettem...

Nagyobb szégyen az,ha eltartanak. Nem mi dig van idő öltözni. Viseld büszkén!

2020. febr. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
41%
Undorító és ciki(számomra), én sirva fakadtam mikor felkellett vennem. Megalázó volt ... Aztán szerencsére elkerültem onnan hamar egy irodai munkára,ahol szerencsére már kiöltözhettem és visszajött az önbizalmam.
2020. febr. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Úgy érzem akkor lesz jó pár ember aki megbotrankozva fog nézni rám 😀 sőt még le is sajnálnak majd 😀 azért jó ezt tudni köszi xd

Természetesen ettől még így fogok bejárni és lehet kicsit gáz, másnak lehet jobban gáz de legalább van munkám és keresetem 😀

2020. febr. 12. 20:28
 8/19 A kérdező kommentje:
Hétvégente meg majd kirittyentve elmegyek plazazgatni és kolthetem a pénzem 😛
2020. febr. 12. 20:30
 9/19 anonim ***** válasza:
75%

Igen is meg nem is. Elmondom hogy szerintem miért. Nem azt tartom gáznak hogy munkásruha, mert ahol élek ott elég sokan járnak minkásruhában dolgozni. Ahogy előttem is elmondta valaki a munka nem szégyen, és sok helyen hordanak egyenruhát. Néha én is eleve abban megyek, de buszon legfeljebb a nadrágot veszem fel, és valami utcai felsőt veszek felé.

Nem azért veszem fel mert nincs időm átöltözni, hanem mert macerás minden egyes nap a váltóruhát magammal hordani. Valamiért viszont nem szeretek teljes munkásruhában mennni, mert úgy gyártják őket hogy mindenkire jó legyen. Tehát valakin úgyis rosszul fog állni. Tömegközlekedésen pedig én személy szerint nem akarok nagyon gázul kinézni. Egy nőn a kantáros gyári munkáss ruha pedig majdnem mindig viccesen áll.

2020. febr. 12. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
64%
Egyáltalán nem gáz. Persze a mindenféle büfészakos, aktatologató, egész nap kávézgató irodista díváknak nem fog tetszeni.
2020. febr. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!