Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek gáz a nőknek a...

Szerintetek gáz a nőknek a kantáros gyári munkás ruha? Illetve ha abban megy munkába mert nincs ideje át öltözni?

Figyelt kérdés
2020. febr. 12. 19:51
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
96%
Szard már le mások véleményét. 😣
2020. febr. 12. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
67%
Mit érdekel engem? Ettől senki nem lesz rosszabb ember, főleg ha olyan helyen dolgozol, ahol 10-13 órákat nyomatnak le veled, és a kollégáid kiégett hülyék, akik már azért is kibeszélnek, ha nem a jobb lábadról veszed le először a cipőt. A lényeg hogy ne légy büdös és mocskos, a többi ráér otthon.
2020. febr. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
93%
Mi ezt régen majomnadrágnak hívtuk:). Nem ciki, szexi tud benne lennni.
2020. febr. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 Blade Bone ***** válasza:
89%

Szerintem se gáz, sőt, ha tetszik aki benne van akkor még szexi is :) de tény és való, hogy mikor én is jártam így kicsit kellemetlenül éreztem magam, mert addig a pontig, nem azt szoktam meg hétköznapi munkábajárós öltözetként. Szóval meg kell szokni.

Amúgy jó látni, hogy vannak ilyen szorgalmas hölgyek is.

2020. febr. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
66%

Azért itt keveredik két dolog.

1. Nem gáz sem a kantáros sem más fajta munkásruha és azokban dolgozni a munkahelyen.

2. Az viszont gáz, ha valaki a koszos melós-ruhájában marad, és abban száll fel a tömegközlekedési járművekre.

Arról nem is beszélve, hogy ha abban van akkor -valószínűleg- nem is fürdött meló után, tehát nem csak koszos hanem büdös is.


Nő létedre, meg különösen ciki ez a hozzáállás, a higiéniáról már nem is beszélve.

2020. febr. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
70%
Ha nem vagy koszos, akkor egyáltalán nem gáz, pedig én - ahogy egy korábbi hozzászóló említte - egy büfészakos, aktatologató, egész nap kávézgató irodista díva vagyok. :)))
2020. febr. 14. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Említette*
2020. febr. 14. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Nem szexi, de egyáltalán nem gáz.
2020. febr. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
67%

Mi az, hogy nincs ideje átöltözni? Én is gyárban melózok, teljesen átöltözök műszak előtt és után is. Műszak vége után max. 10 perccel már kint vagyok, és egészkor hagyom el a munkaállomásomat...

Ez a nincs idő duma csak kifogás. És igénytelen, ha koszos ruhában ülsz fel a buszra. Te mit szólnál, ha a hétvégi plázázás után egy koszos/poros melós ruhás ember ülne/állna melletted, véletlenül összekoszolva téged is?

2020. márc. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!