Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Te milyen kollégával dolgoznál...

Te milyen kollégával dolgoznál együtt szívesen?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk a szakmai kompetenciáktól eltekintünk. Mennyire legyen társasági ember, mennyire baj, ha nem nagyon cseveg veled vagy nem annyira szórakoztató?
2020. febr. 13. 13:47
 1/6 anonim ***** válasza:
32%
Ha irodai munkám lenne akkor olyan női kollégát kívánnék, aki szép, kedves és bírjuk egymást. A munka meg inkább olyan, amiben össze kell dolgozni, egymás mellett lenni. (F)
2020. febr. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyen kétszìnű, ne akarjon görcsösen másoknak megfelelni.
2020. febr. 13. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Legyen különböző gondolkozásmódja mint nekem, hogy két oldalról tudjunk problémát megközelíteni. Amúgy nyilván valóan hasonló legyen hozzám, tehát társasági ember, aki ugyanakkor tud néha csendben is maradni.
2020. febr. 13. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én egyáltalán nem bánom, ha valaki nem csacsogós, én sem vagyok az. Szórakoztató se kell, hogy legyen, nem szórakozni járok be. Persze tök jó, ha jó a légkör és lehet viccelődni időnként, de a lényeg az, hogy lehessen vele normálisan kommunikálni és tudjunk együtt dolgozni.
2020. febr. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#1 nehogy azt hidd hogy olyan jó egy dögös nő mellett ülni, akivel tök jól elbeszélgetsz de tudod, hogy soha nem jön össze veled és minden sete más dugja... Ez rosszabb mint a pokol.
2020. febr. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A nagyon nem csevegős kolléga bejön, a poénkodás szerintem fontos, mert a problémákat, stresszt úgy le lehet vezetni.
2020. febr. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!