Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan értessem meg velük,...

Hogyan értessem meg velük, hogy ne fogdossanak és ne legyenek ilyen beszólások?

Figyelt kérdés

A munkahelyemen naponta előfordul, hogy a kollégáim fogdosnak. Nem csak a karomat, hanem a hátmat, derekamat, csípőmet is, a melleimet bámulják. Előfordult, hogy épp letérdeltem bekötni a cipőmet, erre az egyik férfi kollégám elém állt és rátette a fejemre a kezét. Vagy hátulról olyan közel állnak hozzám, hogy szinte érzem a farkukat. A kétértelmű beszólások pedig mindennaposak lettek. Én már megkértem őket, hogy álljanak le a fogdosással, de nem jutott el az eszükig. A legrosszabb, hogy már a kolléganőim is simogatnak. Mással ez nem fordul elő, ahogy észrevettem, csak velem (pedig nincs rajtam semmi kihívó, munkaruhánk van).

Mit tegyek? A főnökömmel alig találkozom, a műszakvezető (egy grizzly medve nagyságú nő) pedig nem csinál semmit, mert utál engem (szerinte minden az én hibám).

Már nagyon frusztráltnak érzem magam a helyzet miatt

Köszi a tanácsokat

27/ N



2020. febr. 17. 14:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
84%
Durr egy pofon és hangos kiáltás, hogy ne fogdoss b...d meg
2020. febr. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%

A főnöknél próbálkoznék, akár sokat találkozok vele, akár nem.

Ha ő nem képes záros határidőn belül rendet rakni, akkor nagyon gyorsan otthagynám ezt a helyet.

Semmilyen munka nem ér ennyit....

2020. febr. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Váltsd munkahelyet meg közlöd a fönőköddel h mi az oka h el szeretnél menni. Azzal talán tennének valamit...
2020. febr. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat

A felmondásomat már megírtam, de mivel még nincs új munkahelyem (már keresek), így várni akarok vele.

2020. febr. 17. 15:02
 5/11 anonim ***** válasza:
87%
Én a főnököd főnökét keresném meg - ezek után, - és ha az sem reagálna, akkor annak a főnökét, - előbb-utóbb elindul a galacsin lefelé a lejtőn...
2020. febr. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
73%

Én akkor lepődtem meg, mikor azt olvastam, hogy már a kolléganők is simogatnak.


Mibe vagy ott?:D

2020. febr. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
52%

Ezek ritka gyökerek amúgy.

Váltani kell, mivel ott ezt ilyen főnökkel nem lehet megoldani. (Írtad, hogy nem bír téged.)

2020. febr. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
70%

Nálatok nincs HR? Ha nálunk ilyen történne, amiket itt leírtál, azonnali hatállyal felmondanának az illetőnek.

Azonnal beszélj a főnököddel, ha személyesen nem is, írj neki emailt (mindenképp legyen írásos nyoma!) és cc-zz be másokat is, HR-t pl.

2020. febr. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

“A legrosszabb, hogy már a kolléganőim is simogatnak.”🤷‍♀️

Ne haragudj kérdező, de ezen sírtam.😂😂

Ugye ez nem komoly? Remélem nem gondolod, hogy az összes kolléganőd leszbi.

Lehet kicsit túlreagálod...

Férfiakat meg küldd el a fenébe, másból nem értenek.

2020. febr. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
12%

A, Vagy próbálj nem foglalkozni magaddal annyit, pl.: nem használni sprayt, reggelire fokhagymát enni;

B, Vagy ha valaki közeledik, akkor férfinél egy "diótörét" kivitelezni, nőnél pedig pl.: a rád irányuló kezét a saját mellére, s×re visszairányítani;

C, Megfelelő bizonyítékokkal az EBH-hoz is fordulhatsz.

2020. febr. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!