Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha azt mondom a dirinek, hogy...

Ha azt mondom a dirinek, hogy addig nem beszélek vele, amìg nem lesz igazságos, de ez az emberek többségére is igaz lesz. Akkor hogyan fog vélekedni a kèsőbbiekben?

Figyelt kérdés
2020. febr. 17. 19:53
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom most hogyan működik de amikor én voltam fiatal részben az igazgató nem állt volna szóba velem, másrészt ha nem általános iskoláról hanem középről van szó úgy kirúgtak volna hogy mehettem volna segédmunkásnak.
2020. febr. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem fèlek a következmènyektől...
2020. febr. 17. 20:07
 3/8 anonim ***** válasza:
Akkor nyugodtan üsd meg ne magyarázkodj! Mostanában így szokták a fiatalok. Más kérdés hogy annó engem Apámék agyonütöttek volna egy kirúgásért teljes joggal!
2020. febr. 17. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Milyen beosztásban vagy?


Csak azért, mert a legtöbb helyen a "diri" hozzá se szól a beosztottjához. Volt nálunk olyan főnök, aki nem is köszönt és hozzánk se szólt.


Na, ha odamész hozzá, először is csak néz, mint Rozi a moziba. Utána utánad kérdez, hogy ki vagy. Aztán repülsz.

2020. febr. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ja és, ha ez suli, ott ugyanez a forgatókönyv és az igazgató kb szóba se áll a diákokkal - jár egy iskolába 200-400 gyerek, most képzeld el, ha leállna velük csacsogni. :D
2020. febr. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az élet nem igazságos
2020. febr. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
60%
A felmondásodat alá tudod írni beszéd nélkül is.
2020. febr. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Laylah ***** válasza:
Szerintem pont nem fogja érdekelni a véleményed.
2020. márc. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!