Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Felmondás után táppénz?

Felmondás után táppénz?

Figyelt kérdés
Hogy ha felmondok és másnap már táppénzre megyek, akkor is elkezdődik a felmondási idő?
2020. febr. 23. 16:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
74%
#6: Akinek a csöpp esze mellé, meg valami csontkezdemény is van a háta közepén az betartja amit a munkaszerződésében vállalt.
2020. febr. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
tudjuk a gyakoruin mindenki ilyen becsületes. de nem ez a valóság, valljuk be.
2020. febr. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nézd utolsó. Nem csak becsületesség, de józan ész kérdése is. Valahova csak el akar menni az emberke dolgozni. Márpedig sok helyen felhívják a volt munkáltatót és hidd el, kb esélytelen lesz elhelyezkedni, ha család deruil ki azh emberről.
2020. febr. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
najó őszinte leszek. én nem csináltam még ilyet (hiába írtam) de az összes kollégűám aki felmondott ezt csinálta nekem is. Igen kiderülhet , de ha van esze az embernek nem megy el ilyenkor sehova. KIváncsi vagyok hogy deritik ki csalás -e? HA az orvos kiírja az embert akkor csak otthon kell lenni. Akármit lehet mondani idegbecsípődést mentális túlterheltséget stb, ezek annyira le sem ellenőrizhetőek. Ilyen a valóság, szerintetek miért mennek el annyian betegre felmondáskor? Hát nem azért mert megviseli őket a helyzet , higgyétek el.
2020. febr. 24. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
nálunk 1 hónap után elküldik az üzemorvoshoz az embert, de csak azért munkaképes -e ha visszajött. A legtöbb helyen , sem idő sem pénz nincs ellenőrizni minden beteget , bocs de ez van.
2020. febr. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!