Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit tegyek, hogy túllépjek...

Sic Semper Tyrannis kérdése:

Mit tegyek, hogy túllépjek ezen az állapoton?

Figyelt kérdés

29 éves leszek idén, még a szüleimmel élek (tudom, gáz). 22 éves korom óta dolgozok folyamatosan, ahol most vagyok, az a 4. munkahelyem. Itt egy fél éve vagyok, viszont a magasban kell a munkát elvégeznem, amit nem tudok megcsinálni, mert nem tudom legyőzni a tériszonyom. Emiatt fel is mondtam, viszont követelik a 30 nap felmondási időt, ami március közepén jár le.

Múlt héten eljöttem táppénzre, tényleges betegség miatt. Azóta folyamatosan küldöm a jelentkezéseim álláshirdetésekre. Szeretnék végre a szakmámban elhelyezkedni.

Viszont, most hogy itthon ülök, teljesen eluralkodott rajtam a "depresszió", nehezen látom a kiutat a munkahely váltás kapcsán. Hozzátartozik, hogy egy 8000 fős városkában élek, ahol iszonyat kevés a munkalehetőség, és természetesen én is vágyok már egy nagyobb városba. Van némi spórolt pénzem, de félek, hogy mire találok valami munkahelyet a megyeszékhelyen, addig elúszik, és megint ott leszek ahol a part szakad, ergo nem tudok majd albérletet kivenni.

Mit lehet tenni, hogy ne ezen agyaljak egész nap? Van más is, aki volt hasonló cipőben? Hogyan küzdöttétek le?


2020. febr. 24. 11:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Hét év alatt nen tudtál annyit félretenni, hogy felköltözz egy városba és megélj ott mondjuk három hónapig?
2020. febr. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem kell túljutnod rajta. Úgy értem,nem az a megoldás, ha eldöntöd, hogy homokba dugod a fejed, és nem foglalkozol vele. Igenis szembe kell a problénával nézni, és addig menni míg nem találsz egy munkahelyet. Én a helyedbe elvállalnék bármit, amivel pénzt keresek. Minek mentél oda, ha tériszonyod van? Oké, szóval keress egy melót amivel félre tudsz kaparni valamennyit, spórolj, aztán menj tovább, ha már legalább pár 100000 lesz a számládon.
2020. febr. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!