Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Elmérgesedett a viszony, mit...

Elmérgesedett a viszony, mit tegyek, hogy túllépjek ezen?

Figyelt kérdés

Meggyulöltem egy férfi kollégámat , mert úgy érzem megalázott és nem tudok túllépni az érzésen , fojtogat a düh és a sötét gyulölet . Pedig mindig mosolygós ” úrinö ” voltam, de most mikor rámnéz elkapom a tekintetem , pedig gyakran néz teszteli a hangulatom és sajnos érzem hogy nem tudom meggyözni , hogy minden rendben

Úgy érzem ez öt is zavarja , próbálja keresni a kedvem apró gesztusokkal de úgy érzem nem tudom megbocsájtani és attól tartok , hogy lehet megszunik a munkahelyem

Mindig jó viszony volt köztunk , kizárólag haveri , mert nem vagyok kétségbeesett , ö meg egyuttel valakivel , gondolom ö se akart semmit , de van egy csaj aki irigyelte a jó kapcsolatunkat , es kezdett ranyomulni a kollegara , aki eleinte nem erdekelte , de most mintha venne a lapot es kedves lett vele is . Ez nem erdekes es nem zavar , az ö döntese , viszont en gyuleseken mindig elöl ultem , es ö meg kisfönökkent gyakran tart beszedet . Nem miatta ultem elöre , egesz eletemben elöl ultem mindenhol , iskolakban is , kiskoromtól . Ez a kolleganö a hatam mögött mindig .

Valamelyik nap szólt hogy a kolleganöt nem latja tölem mert az mindig a hatam mögött bújkál, mobilozik , es jó lenne , ha kihúzódna a széksor szélére vagy a csaj , vagy én . Eddig nem akarta latni az elmúlt öt hónapban , a csaj sokat is hianyzik , elég komolytalan, elsökent megy haza

Masnap fogtam magam es beultem a harmadik sorba , nagyon meg volt lepödve hogy mindig elöl ultem , miert valtoztatok helyet hiszen ott sötet van bla bla , milyen furcsa neki igy stb mondom miert takarjam el a kolleganöt , aki megerdemli hogy látszódjon .

Nagyon duhös voltam . Lattam rajta , h banja az egeszet , kedvetlen lett , mondta , hogy nem igy gondolta , de mar visszacsinalni nem lehetett , nalam betelt a pohar .

Most mindenki azt hiszi , hogy en feltekeny vagyok a csajra , es kollega is most egyre több figyelmet ad a csajnak , nem tudom hogy direkt rájátszik , vagy tenyleg bejön neki .

Mindenestre a csaj sikerult elerje , hogy elüljek , rakeruljön a figyelem , mert ezek szerint neki ez volt a celja , neki ez fájt ez az egesz

Engem duhit , hogyha ez volt a celja akkor elérte .

Mindenestre , hogyan tudjam felvenni a regi vidam stilusom , hogy ne latszódjon rajtam a duh ? Megalázott ezzel hogy azt mondta , hogy ugye nézné a masikat , de nem tudja tölem , ez volt a lényeg .

Aznap mikor ezt mondta nekem , munka utan kert hogy beszeljunk es elnezest kert , de mas apróbb ügyekért

A helyzet az , hogy latszik rajtam ez az egesz es szeretnek ezen túllépni

Gyulölöm a ferfit , a helyzetet ami kialakult

A csaj onnan tudom hogy irigy volt mert masok figyelmeztettek . En sose nyomultam senkire



2019. máj. 22. 19:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem a munkahelyeden a munkáddal foglalkozz, ilyen egyszerű. Bárcsak én érnék rá munkaidőben ilyen hülyeségeken rágódni...
2019. máj. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Na, én ezért nem akarnék soha semmilyen körülmények között nőkkel együtt dolgozni!

Mi is az amiért megsértődtél és halálosan gyűlölöd az illetőt? Az hogy megkért üljél arrébb, mert nem látja a másik nőt tőled? Ez lenne az a hatalmas megalázás? Mondd, de őszintén, te normálisnak tartod magad? Vagy csak épp megjött?

2019. máj. 22. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Rosszulesett , hogy a masikat ugye nem latja tölem , tehat zavarom ugye , mi a jó izének akarta latni most , es nem elejetöl ?

Föleg hogy a masik heteket , hónapokat lóg . Annyira fontos latni ugye

2019. máj. 22. 19:40
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Azért hogy ne tudjon suttyomban mobilozni az értekezlet alatt - de azt hiszem ezt ő is elmondta
2019. máj. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Úgy éreztem magam mint egy elefant , mert ugye a masik 157 es en 167 magas
2019. máj. 22. 19:42
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a 167 cm-eddel igazi elefánt vagy... Jézusom.
2019. máj. 22. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

Ilyen téren zárkózott vagyok és sokat csalódtam. 29 vagyok, a srác 22. Csapta nekem a szelet, de egy jó ideig csak azt hittem, viccelődünk. Aztán elkezdtünk munkán kívül is ismerkedni. De nehezen ment. Elég törött lélek vagyok, sok bajjal és ezt jeleztem is felé. Kértem, hogy ne keltsen bennem reményt, csak ha komolyan gondolja. Meg hogy legyen türelemmel mert nem megy ez a bizalom dolog. Úgy tűnt, valami csak elindul.

Aztán jött egy új pipi, kb vele egykorú és az rögtön az egész céggel elkezdett flörtölni. Ezzel a sráccal is. És a srác vevő volt rá, engem meg szó nélkül törölt az ismerősei közül.

Nem voltam boldog. Egy hónapig láthatóan rossz bőrben voltam, ő meg levegőnek nézett, vagy ha muszáj volt munka miatt mégis váltani pár szót, elég bunkó volt.

Egy nap úgy döntöttem, ez a kis taknyos gyökér nem ér ennyit. Fogtam és elengedtem a fájdalmat. A harag ugyan nem múlt, de csak a munkára koncentráltam. Két hét alatt visszatértem a szokott kerékvágásba, a többi kollégával újra jó kedvűen nevetünk és minden helyreállt. Ezt az éretlen kisfiút meg levegőnek nézem. Úgy is, hogy közvetlen közelembe ülteték. Most már ő próbál mosolyogni rám, meg viccelődni, de csak átnézek rajta érzelemmentesen. Nem befolyásol. Már nincs érzésem irányába, egy kis undoron kívül.

Megoldás tehát: törődj a munkáddal, meg azokkal, akik felé pozitív érzés köt. A többit meg szard le.

Ezen kívül nem sokat tehetsz. Vagy bünteted magad mások hülyesége miatt, vagy éled tovább a napjaid és hálát adsz annak, hogy nincs közöd egy (számodra) hulladék emberhez.

2019. máj. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Sajnálom a kollégáidat. Meg úgy általánosságban minden körülötted élőt.
2019. máj. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:
Miért utolsó?
2019. máj. 22. 19:51
 10/19 anonim ***** válasza:
Ha szereted a munkád, akkor azzal foglalkozz, ha azt sem, akkor keress másik helyet.
2019. máj. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!