Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy lehet túlélni a munkanapo...

Hogy lehet túlélni a munkanapot legkönnyebben?

Figyelt kérdés

Pár hete kezdtem dolgozni. Korábban is dolgoztam már, de akkor az ilyen iskola végi gyakornoki dolog volt.

Reggeltől és 3-kor érek haza.

A munka nem fizikai, tehát nem abba fáradok el.

Este pedig 10 vagy 11-kor fekszem le. De egész délutántól megfájdul a fejem és faradt vagyok itthon.


Mit tehetek ellene? Hogy szokhatom meg?

20/F


2020. febr. 25. 20:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Kell pár hónap, de azért ez nem tűnik olyan vészesnek.
2020. febr. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Aludj 8 tol.

Tipikus fàradtsàgi tüneteid vannak

2020. febr. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbálj változtatni a szokásaidon. Ebédelj könnyűt és kevesebbet, menj ki sétálni levegőre. Ha eddig nem sportoltál, akkor érdemes belekezdeni.
2020. febr. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Üdv:)! Én 15 éve kezdtem dolgozni anno az első munkahelyemen, világosan emlékszek az első napokra, borzalmas volt, azt hittem belehalok, irodai munkakör volt, de olyan szinten lezsibbadtam, hogy 11 re már azt hittem meghalok😂.

Nem is maradtam túl sokat ott, pár hetet, de iszonyatos mellbevágás volt az egyetem után, szó szerint egy világ omlott össze bennem. Aztán teltek múltak az évek, én is és a körülmények is változtak, előnyükre:). Bele kell szokni és meg kell találni azt a munka formát ami hosszú távon működő képes. Sport, kikapcsolódás erősen ajánlott!

2020. máj. 4. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!