Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen érzés volt nektek,...

Milyen érzés volt nektek, mikor magatok mögött tudtátok az utolsó munkanapot egy munkahelyen?

Figyelt kérdés
Ha váltottatok. Szóval nem munkahely nélkül maradtatok. Megkönnyebbültetek vagy szomorúak voltatok?
2018. jún. 19. 21:46
 1/9 Metionin ***** válasza:
84%
7 év diákmeló után az utolsó napon táncoltam a biztonsági kamera előtt :D megkönnyebbülés volt mert konkrétan csak az éhenhalástól mentett meg de néha azon kapom magam hogy nosztalgiával gondolok vissza pár pillanatra, bár nem a munka hanem az emberek miatt.
2018. jún. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt ahol megkönnyebbültem, meg olyan is, ahol megsirattuk egymást a munkatársaim nagy részével(önként jöttem el onnan is).
2018. jún. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Mikor még szakmát tanultam a szakmai gyakorlati helyemen a főnököm csodákat várt tőlem meg folyton ugatott minden szarért közben kaptam azt a kemény 13000 ft-os ösztöndíjat, utáltam ott dolgozni mindenki fúrta a másikat meg a főnök is paraszt volt.

Utolsó nap mikor sétáltam hazafele, egy szakaszon így enyhén széttárt karokkal az ég felé bámulva mint aki éppen megvilágosodik halkan kimondtam "végreb@$zdmeg" és boldogan ballagtam hazafelé :D

2018. jún. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Pár hónapja estem át ugyanezen. Igazából nekem nem volt bajom a régi munkámmal, szerettem csinálni, kollégákkal is nagyon jól kijöttem. Gondom azzal volt hogy a vezetőség pocsék lett, pedig régen velük sem volt baj, csak ugye több elvárás lett, több panasz minden hülyeségre, régen jókedvvel mentem munkába, utolsó pár hónapba meg gyomorideggel és majdnem mindennap úgy végeztem hogy idegbeteg voltam gyakorlatilag, és sokkal jobban elfáradtam, nem fizikailag, hanem szellemileg. Persze a pénz sem volt a legjobb, jó megéltem belőle úgy ahogy de azért sokat számított az hogy ahova mentem új helyemre ott azért jóval több az alapbér is, és azért a pluszok is jobbak. De nem csak emiatt döntöttem a váltásnál hanem a vezetőség hülyesége miatt láttam úgy hogy menni kell onnan, mert annak nem volt értelme hogy idegileg tönkremenjek olyan fizetés mellett hogy megélek belőle de további pluszra nem telik. Oké nem élek egyedül, de arra is kellett gondolnom hogy mi lesz ha már egyedül maradok.


Utolsó napomon amit még kértek hogy dolgozzak le, úgy mentem be hogy csak bementem, nézelődtem, valamit szöszmötöltem és beszélgettem mindenkivel aki épp bent volt. A főnököket sem érdekelte már hogy dolgozok-e vagy csak ott vagyok, mert akkor valami ellenőrzés miatt kellett hogy meglegyen a minimális létszám. Igazából már szartam bele mindenbe magába a munkába, az utolsó pár órám úgy is a sok papírmunkával, meg a dolgaim leadásával telt. Műszak vége előtt 2 órával fogtam magam, és hazaballagtam. A kártyám leadtam a portán, igazából nem lehetett volna elmennem, de nem érdekelt, mert a fizetésemet aznap átutalták, minden megvolt, igazából már nem láttam értelmét hogy kihúzzam a műszak végéig, meg a munkámat is már az utódom végezte tehát az sem hogy otthagytam mindent mert már volt oda ember, és nem szúrtam ki a kollégákkal sem.

De az érzés az a hihetetlen megkönnyebbülés az leírhatatlan amikor végre megszűnt az az idegesség érzet ami hónapok óta gyötört szinte.

Egyedül a jó társaság hiányzik a mai napig, igaz hogy néha találkozgatunk, de az mégsem olyan sajnos.

2018. jún. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Azon járt az agyam, hogy lehetett volna másképpen is, de örültem is, hogy abból a putriból elmegyek végre.
2018. jún. 20. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mindig megvan az oka, ha vált az ember, ezért nem sajnáltam, és izgatottan vártam az újat:)
2018. jún. 20. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ahonnan én magam jöttem el, onnan mindig okkal (ált. iszonyat szar főnökség, brutálisan szar munkaviszonyok stb.), és iszonyatosan megkönnyebbültem. Max. az egyik helyen picit sajnáltam, hogy egy-két munkatársammal már nem találkozom napi szinten, mert aranyosak voltak, de 100x annyire éreztem a megkönnyebbülést.
2018. jún. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A feltartott középső ujjammal köszöntem el (képletesen, mert valójában el sem köszöntem, csak pénteken még bementem, de hétfőn már másik városban kezdtem egy új munkahelyen). Mivel a végén már szerződésem sem volt, így nem is igazán érdekelt, hogy a patkány főnököm mit vergődik. Egy igazi gestapó volt, nagyon megrüheltem a végére a fejét.
2018. jún. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Volt egy helyem amit már nagyon ott akartam hagyni, és az utolsó napomon két kolléganőm elkísért a buszig, én meg végigbőgtem velük az utat mint egy óvodás, annyira sajnáltam hogy nem látom őket többet, viszont belül meg iszonyat megkönnyebbülés volt, hogy nem kell többet abba az irodába bemennem.
2018. jún. 20. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!